DiVA BÜLENT ERSOY BODRUM’U SALLADI

Diva Bülent Ersoy Bodrum'u salladıTürk Sanat Müziği’nin Diva’sı Bülent Ersoy Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı.

Günler öncesinden biletleri tükenen konserde, Diva Bülent Ersoy kendisini dinlemeye gelen sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.

6 KEZ BİS YAPTI

Diva, Bodrum Antik Tiyatro sahnesindeki konserde 3 saat boyunca izleyicileri büyüleyen Bülent Ersoy, 6 kez programını bitirip veda etmek istemesine rağmen tezahüratlar nedeniyle tam 6 kez bis yaparak bir anlamda bis rekoru kırdı.

DİVA’NIN ETNİK EGZOTİK TAKILARI GÜNEY AFRİKA, CAPE TOWN’DAN

Gülşah Saraçoğlu imzalı beyaz kıyafetiyle sevenlerinin karşısına çıkan Diva Bülent Ersoy, kıyafetini Güney Afrika Cape Town’dan getirttiği etnik egzotik takıları ile tamamladı.

Başlık, bileklik ve kolyeden oluşan takılar için Güney Afrika, Cape Town’a asistanını gönderen Diva, takıların fiyatını ise söylemedi.

DİVA’DAN ZEKİ MÜREN İTİRAFI: “BİRBİRİMİZİ HEP SEVDİK”

Bülent Ersoy, Bodrum konserinde ilk kez Zeki Müren’in “Şimdi Uzaklardasın” şarkısını okudu ve “47 senelik musiki hayatımda ilk kez merhumun bir eserini okuyorum. Nazik, kibar, hassas; sanata ve gerçek sanatkara değer veren bir insandı. Allah onu seviyormuş, yanına aldı; ama eserleri her zaman ölümsüz olarak yaşıyor. Birlikte olduğumuz ödül törenlerinde en sona ikimiz kalırdık, ‘işte yaşayan en büyükler’ diye anons ederlerdi ve birlikte gecenin sonunda sahnede birlikte el ele yürürdük. Herkes bizi birbirine sevgisiz olarak nitelendirir ama ben kaza geçirdiğimde merhum Süleyman Demirel’den sonra beni 2. arayan kişiydi. Sahnenin getirdiği bazı atraksiyonlar olur ama onlar çoğu zaman gerçek değildir. Birbirimizi hep sevdik” dedi.

DİVA SAHNEDE ZEKİ MÜREN ve FERDİ ÖZBEĞEN’İ ANDI

Diva, Zeki Müren itirafından sonra “Nigar Uluerer’in gecesinde sahnede birlikte olmuştuk, ‘ne okuyalım efendim’ dediğimde o dönemdeki hitim ‘Baharı bekleyen kumrular gibi’yi okuyalım demişti. Bu denli de zarifti” diyerek önce Zeki Müren’in “Şimdi Uzaklardasın” adlı şarkısını, ardından da kendi şarkısı “Baharı Bekleyen Kumrular Gibi”yi seslendirdi. Diva, Ferdi Özbeğen’i de unutmadı “Çok yakın arkadaşım, kadim dostumdu” diyerek Özbeğen şarkısı da seslendirdi.