DİLEK TOZLU İLE MODA SOKAKTA

dilek tozlu mayatta yazar avatar

Stil Sokakta Başlar…

Bu hafta sokak stilini biraz da parıltıyla birleştirmek istiyorum. Altın ve lamenin göz alıcı ışıltı hakimiyeti sona erse de renklere bulanmış pullar, taşlar ve parlaklık dozu yüksek kumaşlar sahneyi kolay kolay bırakacağa benzemiyor…

dilek tozlu agustos 2016-1 (7)

Peki biz bu parıltıyı sokak modasına nasıl adapte edebiliriz? Bunu kullanmanın sadece bir değil, birçok yolu var. Örneğin çantalar… beyaz sade bir elbiseyi parıltılı bir çanta ile kombinleyebilir, yada düz renk keten bir pantolonu pullu bir babetle tamamlayabilirsiniz.dilek tozlu agustos 2016-1 (6)

2016 sokak modasında ön plana çıkan bir diğer unsur da parıltılı etekler.. parıltılı bir eteği düz beyaz bir t-shirt ve jean ceketle tamamladığınızda hem trendy gözükmeniz hem de dikkat çekmeniz işten bile değil. Önemli olan size neyin yakıştığını ve içerisinde rahat hissettiğiniz kıyafet kombinlerini yakalayabilmek.. Onu taşıyabildiğiniz ve kendinizi emin olduğunuz sürece trendsetter olarak sokaklarda boy göstermeniz kaçınılmaz olacaktır.

dilek tozlu agustos 2016-1 (2)Biraz da güzellikten bahsedelim.. Dekolteli tırnakları duydunuz mu?.. Bu kadar ışıltı ve parıltılı parçalardan bahsettikten sonra tırnaklardaki dekolteye de değinmeden geçemeyeceğim. Karnımızda, göğsümüzde, sırt ve bacaklarımızda ortaya çıkan dekolte bu sefer tırnaklara da sıçrıyor ve pencereli tırnaklar ortaya çıkarıyor. Bunun için her ne kadar çok uzun tırnaklar gerekse de bu şeffaf etkiyi yakalamak daha çok protez tırnaklarla mümkün oluyor. Denemeden geçmeyin derim..dilek tozlu agustos 2016-1 (8)Bu yaz öne çıkan ürünlerden biri de aydınlatıcılar. İster esmer ister sarışın olun hepimizi ortak paydada buluşturan ve yoğun makyaj etkisini azaltan ışıltılı highligther doğru strobing tekniği ile yüze uygulandığında taze ve genç bir görünüm kazandırıyor. Öncesinde de yüzünüze uygulayacağınız tamamen bitkisel, şakayık özlerine sahip L’occitane Pivoine Perfecting Cream ile cildinizdeki gözeneklerin sıkılaşmasını sağlayarak kadifemsi ve kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mutlu, sağlıklı, ışıltılı bir yaz geçirmeniz dileğiyle..

Sevgiyle, ve tabi ki modayla kalın..

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir. Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.
Uyarı: Yazarlarımızın yazmış olduğu yazılar kendi uzmanlık alanı ve bilgi birikimlerinin eseridir. Yazıların yaratacağı tüm ekti ve sorumluluk yazarın kendisine aittir. mayatta.com sorumluluk kabul etmemektedir.