EFSANE BUDDHA-BAR BEACH BODRUM’DA AÇILDı

Volkan Büyükhanlı-Tarja Visan

Buddha-Bar Beach Bodrum’da açıldı. Açılış daveti birbirinden eşsiz lezzetleri, kokteylleri ve müzik deneyimi sunduğu açılış partisinde seçkin misafirlerini bir araya getirdi.

Buddha-Bar Beach, Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli “Caresse, a Luxury Collection Resort, Spa & The Residences” ve “Buddha-Bar” işbirliği ile Bodrum’da renkli bir parti ile açıldı.

Buddha-Bar atmosferi ile Caresse Bodrum’da Büyükhanlı Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Büyükhanlı ve Buddha-Bar konsepti kurucularından Tarja Visan’ın ev sahipliğinde gerçekleşen açılış partisine moda, iş sanat ve cemiyet dünyasından Fikret Orman, Tuğba Çoşkun, Burcu Esmersoy, Haluk Akakçe, Zafer Kozanoğlu, Banuhan Akçal, Özalp-Şule Argüder, Yonca Evcimik, Fatih Ürek, Tuncay Şanlı, Efe-Çağla Bezci, Fırat Namlı, Murat-Zeynep Tarman, Moris Kohen, Şafak-Elvan Çak, Murat Ektiren, Kaya-İrem Demirer, Şebnem Dinçkök, Ayfer Toprak gibi isimler katıldı.

Buddha-Bar, şeflerinin özel dokunuşları ile hazırlanan lezzetlerinin ve kokteyllerinin yanı sıra DJ Ravin ve Le Show dans performansları ile unutulmaz bir akşam yaşattı.

Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen Buddha-Bar, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye açık hava yaşam tarzı konsepti Buddha-Bar Beach Bodrum’da renkli bir açılışa ev sahipliği yaptı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8