DÜNYA PROMİYERi İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

giammaria_varriale-yusuf_tutus-carlo_maria_ceppi-ozgur_bayogluBlue Dial Luminor 8 Days Red Gold adlı saatin tanıtımı İstanbul’da yapıldı. İtalyan saat markası Officine Panerai, tarafından 50 adet üretilen özel tasarımın dünya lansmanı; Officine Panerai Avrupa Satış Direktörü Carlo Maria Ceppi, Satış Müdürü Giammaria Varriale ve Maestro Saat Kurucu Başkanı Yusuf Tutuş’un ev sahipliğinde Park Şamdan & The Bar’da gerçekleşti. Panerai Special Edition Blue Dial Luminor 8 Days Red Gold-44mm’nin Dünya Prömiyerine cemiyetin tanınan isimleri katıldı.

Lansmanda Ünlü İsimler

Aclan Acar, Faruk Süren, Savni Okçu, Haydar Çolakoğlu, Emre Karayel, Mehmet Ali Berkman, Mustafa Yurttaş, Talia Kalpakçıoğlu, Nora Kalpakçıoğlu, Fulvio Villa, Vatan Şaşmaz, Selim Canbazoğlu, Onur Kıral, Kerim Kuyumcuyan, Kerem Oral, Önder Halisdemir, Ahmet Karaçam ve Mithat Cin ile ünlü koleksiyonerler davette dikkat çekti.

En Özel Model

Panerai Special Edition Blue Dial Luminor 8 Days Red Gold-44mm; Officine Panerai’nin deniz ve denizcilikle olan kuvvetli bağlarını taçlandırdığı; ve deniz mavisi ve gün ışığının buluşmasıyla ortaya çıkan büyüleyici rengi yansıttığı kadranlarıyla öne çıkan Blue Dial Koleksiyonu’na ait en özel model olarak nitelendiriliyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6