BiKAP GELENEKSEL ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİ 3 MART’TA

BIKAP 2020-jw marriott ankara-mayatta haberler
Başarılı İş Kadınları Platformu (BİKAP), geleneksel olarak düzenlediği alışveriş şenliğine bir yenisini daha ekliyor.

Ünlü isimlerin de yer alacağı BİKAP Kadınlar Günü Alışveriş ve Eğlence Şenliği’nde birbirinden özel ürünler Ankaralılarla buluşacak. Etkinlikte ünlü modacı Hakan Akkaya’nın ilk kez görücüye çıkacak özel koleksiyonu da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

BİKAP Kadınlar Günü Alışveriş ve Eğlence Şenliği bu yıl 5. kez Ankaralılarla bir araya gelecek. 3 Mart’ta JW Marriott Otel’de yoğun pandemi tedbirleri alınarak düzenlenecek etkinliğin ev sahipliğini Mehtap Özdoğan ve BİKAP Kurucusu Bilge Kuru birlikte üstlenecek. Türkiye’nin ve Ankara’nın tanınmış markalarının yer alacağı şenlikte kıyafetten aksesuara, ev dekorasyon ürünlerinden kozmetiğe, mücevherden organik gıda ürünlerine kadar birçok farklı ürün ziyaretçilerle buluşacak.

Hakan Akkaya’dan Özel Koleksiyon

Etkinlik için Ankara’ya gelecek modacı Hakan Akkaya, BİKAP için hazırladığı özel koleksiyonunu ziyaretçiler yakından inceleyecek. İlk defa görücüye çıkacak koleksiyondaki tüm tasarımlar satışa da sunulacak.

Yaptığı alışveriş şenliklerinin kapı gelirleri ile bugüne dek birçok farklı vakfa bağış yapan BİKAP giriş ücretlerini bu kez Adalet Çalışanları Birliği Eğitim Kültür ve Sanat Derneği (ADAÇ) için toplayacak.