BEYMEN 50 YILINI GALA İLE KUTLADI

Beymen 50 yil -Ali Faramawy,Hasan Arat, Hania Rachid, Rachid Mohamed Rachid, Elif capci, Ergun ozen - mayatta-8112023

Beymen 50 yılını İstanbul’da düzenlenen gala gecesinde kutladı. Çırağan Palace Kempinski İstanbul’da görkemli bir gala gecesinde Dünyaca ünlü maestro, tenor Andrea Bocelli ve Karsu Dönmez konser verdi.

Beymen 50 yıl kutlaması, Beymen’in bünyesinde bulunduğu Mayhoola for Investments LLC CEO’su, Valentino ve Balmain’in Yönetim Kurulu Başkanı Rachid Mohamed Rachid ve Beymen Group CEO’su Elif Çapçı’nın konuşmalarıyla başladı. Gecede ayrıca, Beymen’in yarım asrı aşan tarihini, lüksün bu topraklardaki 500 yıllık geçmişine ışık tutan ve günümüze taşıyan küresel bir projenin tanıtımı da yapıldı.

Anadolu’nun zengin kültür mirasını, lüksün izindeki sergi, kitap ve belgesel projesiyle dünyaya anlatan Beymen, “Golden Opulence” sergisi ve aynı adı taşıyan kitabın lansmanı vesilesiyle, moda ve tasarım dünyasına yön veren markaların temsilcilerini, kreatif direktörleri, tasarımcıları ve sektörün önde gelen isimleri İstanbul’daki davette buluşturdu.

50’yi aşkın dünya markasının Beymen için bu topraklardan aldıkları ilhamla tasarladıkları eserler, Tophane-i Amire Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen “Golden Opulence” sergisi ile 6-30 Kasım tarihleri arasında ziyarete açık olacak.