BEAUTY&FASHION DAY 22 BAŞKENTİLERİ BULUŞTURDU

Beauty&Fashion Day 2022

Beauty&Fashion Day 22 Ankara Hilton Otel’de gerçekleştirildi.

“Her şey kadın ile daha anlamlı” sloganıyla yola çıkan etkinlik kapsamında, kadınlara her yaşta bakımlı, başarılı, güzel, sağlıklı ve güçlü olabilecekleri gerçeğini bir kez daha hatırlatıldı.

Sağlık ve moda alanında uzman konukların sunumlar yaparak, güncel konuları ve merak edilenleri paylaştığı organizasyonun moderatörlüğünü sunucu Ebru Akel gerçekleştirdi.

Etkinliğe Ankara cemiyet, sosyal ve iş yaşamından 250 kadınının özel olarak davet edildi.

Alanında uzman üç hekim, moderatör eşliğinde 15’er dakikalık söyleşilerle dinleyicilerle kendi alanlarında en son yenilikleri paylaşırken, dört ünlü modacı sezona uygun koleksiyonlarını seyircilerin beğenisine sundu.

Kokteyl ve yiyecek ikramlarının da yapılacağı ve VIP olarak gerçekleştirilen Beauty&Fashion Day , online olarak Brand Invest’in ve katılımcıların Instagram hesaplarından online olarak takip edildi.

Etkinlikte, Ressam Hikmet Çetinkaya’nın eserlerinden bağışlanan bir tablo ise müzayede yapılarak açık artırmayla satıldı.

Buradan elde edı̇len gelı̇r ı̇se kadınlar ve kız çocukları ı̇çı̇n daha ı̇yı̇ bı̇r dünya kurmak amacıyla hayata geçı̇rı̇len ve Bı̇rleşmı̇ş Mı̇lletlerde İstı̇şare Statülü bı̇r sı̇vı̇l toplum örgütü olan Soroptimist International’a bağlı çalışan “Gazı̇osmanpaşa Soroptimist Kulübü”ne bağışlandı.

-Doktorlar alanlarındaki son gelişmeleri paylaştı

Organizasyona konuşmacı olarak katılan Estetik Tıp Doktoru Prof. Dr. Banu Çaycı, “Bugün kendiniz için ne yaptınız?” başlığı altında izleyenlerin bedensel sağlığını desteklemeleri için yapabileceklerini ve estetik uygulamalar hakkında son gelişmeleri anlattı.

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Doç. Dr. Emre Pabuççu da “Kadında Doğurganlık… Baştan Sona” konusunda kadınları aydınlatırken, onlarla, jinokolojik hastalıklardan nasıl korunacaklarına dair yapılacakları aktardı.

Ağız Diş ve Çene Cerrahisi Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr Tansu Erakman ise “Gülüş estetiği” başlığı altında diş tedavilerine yönelik işlem ve süreçlere ilişkin bilgiler verdi.

-Sahnenin tozu atıldı

Etkinlik kapsamında 3 defile de gerçekleştirildi.

Nur Karaata’nın “Occasion Treasures”, Gira’nın “Divisionism” ve Ned Fur & Leather “Radiant Winter” koleysiyonları katılımcılarla buluştu.

Banu Cayci, emre pabuccu, tansu erakman, Beauty&Fashion Day 22

Emre Pabuççu, Banu Çaycı, Tansu Erakman

naz ersoy - Beauty&Fashion Day 22

Naz ersoy