ARMANI MAĞAZALARINDAN İSTANBUL’DA AÇILIŞ DAVETİ

A|X Armani Exchange ve sportif markası EA7 Emporio Armani mağazaları cemiyet ve moda dünyasından birçok ismin katılımıyla açıldı. Zeynep Soylu’nun sunuculuğu ve DJ Berk Büyükakın’ın müzikleri eşliğinde gerçekleşen davet keyifli anlara ev sahipliği yaptı.

Ev sahipliğini Brandy’s marka kurucuları; Metin Stamati, Vedat Stamati, İzzet Stamati ve Sami Stamati’nin üstlendiği davet, Hakan Kütahya, Tuğba Can, Ali Kalyoncu, Mina Ceran, Tuğba Atasoy, Zeynep Tuğçe Bayat, Samet Sırmalı, İsmail Polat, Sinan Öncel, Pınar Tartan, Nisa Ceran, Erman İştahlı, Yağmur Kalyoncu, Türkü Turan, İrem Şahin gibi isimlerin katılımıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar sürdü.

Açılışın Arkasındaki İsim: Çiçek Grup

A|X Armani Exchange ve EA7 Emporio Armani mağazaları, temelleri 35 yıl önce atılan ve Türkiye’de birçok yabancı moda markasının temsilcisi olan Çiçek Grup tarafından açıldı. Özellikle İtalyan, Fransız ve Amerikan ulaşılabilir lüks markalarını, dikkat çekici ve kolay alışveriş deneyimi sunan monobrand mağazaların yanı sıra kurucusu olduğu Brandy’s mağazalarında da müşterileriyle buluşturan grubun portföyünde yer alan diğer markalardan bazıları; Versace Jeans Couture, Karl Lagerfeld, Donna Karan, Replay, Hugo Boss, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Pandora ve Burlington.