EFSANE MFÖ GRUBU ATILIM ÜNİVERSİTESİ SAHNESİNDE

ATILIM-MFO (7)

Atılım Üniversitesi ’nin kuruluş kutlaması amacıyla her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz konserinde MFÖ Grubu sahne aldı. Atılım ailesini buluşturan konser Atılım Garden’da gerçekleşti.  Gecenin ev sahipliklerini Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdurrahim Özgenoğlu, Mütevelli Heyet Başkanı Yalçın Zaim, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. İsmail Bircan ve Prof. Dr. Hasan Umur Akay yaptı. Konsere, Atılım Üniversitesi akademik kadrosu ve davetliler katıldı.

İLK 10’DA

Gecede konuşan Rektör Özgenoğlu ve Mütevelli Heyet Başkanı Zaim, üniversitenin kurulduğu günden bugüne geldiği noktayı anlattı. Zaim, bu yıl 18. Yılını kutlayan üniversitenin Türkiye’de vakıf üniversiteleri arasında ilk 10’da, genelde ilk 50’de olduğunu, dünyada ise ilk 2000 üniversite arasında yer aldığını belirtti. 18 yıllık süreçte bunun büyük bir başarı örneği olduğunu ifade eden Zaim, Atılım Üniversitesi’nin özellikle hukuk ve mühendislik bölümleriyle ön plana çıktığını söyledi.

ASABİ ANKARALILARA GELSİN

Yemekle başlayan gecenin ilerleyen saatlerinden MFÖ sahneye çıktı. Grup, şarkıları kadar sahne performansları ve esprileriyle de keyifli anlar yaşattı. Mazhar Alanson, ‘Mazeretim Var’ şarkısından önce “Ben de Ankaralıyım. Ankara’nın üstünde garip bir elektrik var. Bu sanırım bazıları üstünde bir asabiyete neden oluyor. Şimdi söyleyeceğimiz şarkı, Ankara’nın tüm asabi insanlarına gels

İsmail Bircan, Abdurrahim Özgenoğlu, Yalçın Zaim, Hasan Umur Akay

İsmail Bircan, Abdurrahim Özgenoğlu, Yalçın Zaim, Hasan Umur Akay

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6