ARZU KAPROL BUSINESS KOLEKSİYONUNU TANITTI

Arzu Kaprol Business Koleksiyonunu tanitti-01.10.2019Arzu Kaprol Business Sonbahar Kış’20 koleksiyon lansmanı Gizia Gate Nişantaşı mağazasında yapıldı.

Davete aralarında Demet Sabancı, Leyla Alaton, İnci Aksoy, Nuray Fenercioğlu, Füsun Kuran ve Hande Acar’ın da olduğu cemiyet, moda ve sanat dünyasından bir çok isim katıldı.

HAREKETLİ KADINLAR İÇİN TASARLADI

Arzu Kaprol Business Sonbahar Kış’20 koleksiyonu, “aktif zihinli kadınların yaşamını güzelleştirmek ve kolaylaştırmak için iş hayatının dinamizmine uyum sağlayan tasarımlar” olarak tanımladı.

Kaprol ile özdeşleşen tüm detayların göze çarptığı koleksiyonda, hareketli kadının giyim anlayışı ve güncel dünyanın stil kodları tanımlanıyor. Deri tasarımların ağırlıkta olduğu koleksiyonda elbiseler en gözde parçalar olarak karşımıza çıkarken, eşsiz işçilik ve detayların inceliği dikkat çekiyor. Elbiselere hayat veren hacimli kumaşlar, krepler ve şifonlar, 70’lerin feminizmini hatırlatan ipek bluzlar, fularlar ve düz kesim blazer ceketler sezonun hit parçaları arasında yerini alıyor.

Arzu Kaprol’un tasarım imzası lazer kesimler derilerde hayat buluyor. Ceket ve gömleklerin kol ve yaka detayları öne çıkarken, farklı kesimlerde pantolon ve pantolon-etekler de koleksiyonda yer alıyor. Dar pantolonlarda olduğu kadar, bol paçalarda da kendini gösteren deri, diz altı eteklerin şık bluzlarla kombinlenmesiyle etkileyici bir görünüm sunuyor.

Sayfalar: 1 2 3 4 5