ALTıN KALPLER YARDIM İÇİN BÜYÜK KULÜP’TE

Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu İstanbul ekibiyle birlikte İstanbul Büyük Kulüp TesisleriAltın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu İstanbul Büyük Kulüp Tesisleri’nde yardım amaçlı bir davet düzenledi.

Eski Bakan Halit Dağlı’nın zarif eşi Şenay Dağlı’nın kurucu başkanlığını üstlendiği Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu, İstanbul grubu ile birlikte İstanbul Büyük Kulüp Tesisleri’nde özel bir davet düzenledi. Davetin tüm gelirinin Sığınma Ev’lerinde kalan kadınlara ve çocuklarına bağışlanacağı bildirildi.

Kadın Sığınma Evlerine Bağış

Ankara’da Şenay Dağlı önderliğinde oluşturulan ve kısa sürede İstanbul ve Adana gibi illerde güçlenerek büyüyen Altın Kalpler Gönüllü Yardım Oluşumu, gerçekleştirdiği yardım davetlerine bir yenisini daha ekledi. Hiçbir kuruma bağlı olmaksızın yardım toplamak için düzenledikleri etkinliklerle, ihtiyaç sahiplerine ulaşan Altın kalpler, bu kez de İstanbul’daki gönüllülerle birlikte Büyük Kulüp Tesisleri’nde bir araya geldi. Yoğun katılımın gerçekleştiği davette, çekilişlerle sürpriz ödüller dağıtıldı. Ayrıca Kapalı Çarşı’nın lüks mücevherat markalarından Joseph Budak’ın özel tasarladığı takı açık artırmayla 1600 Dolar’a alıcı buldu. Çekilişle dağıtılan hediyeler arasında dünyaca ünlü tasarımcı Emre Ertürk’ün markası Emre Newyork’un tasarım gözlüğü ve çanta da müzayedede satıldı. Davette elde edilen tüm gelirin Kadın Sığınma Evleri’nde ihtiyaç sahibi kadınlara ve çocuklarına bağışlanacağı belirtildi.