ALIŞVERİŞ YAPARKEN ÇİKOLATA TADILDI

Autumn Melody Choclate Fasting ve Shopping Event 26.10.2022 mayattaAutumn Melody Choclate Fasting ve Shopping Event” Ankara’da düzenlenen etkinliğe çok sayıda davetli katıldı.

Brand Invest ve LOU Cafe & Bistro’nun ev sahipliğindeve KLASS Magazin’in basın sponsorluğundagerçekleştirilen “Autumn Melody Choclate Fasting ve Shopping Event” çok sayıda seçkin davetli ve misafirin katılımlarıyla tamamlandı.
İran Caddesi’ndeki LOU Cafe & Bistro’nun ikinci katında gerçekleştirilen etkinlik, Ankara sosyal yaşamının yanı sıra çok sayıda Influencer’ı ağırladı.

Sonbaharın pozitif enerjisini yansıtan etkinlik kapsamında birbirinden değerli markaların özel tasarım kıyafetleri ve takıları müşterilerin beğenisine sunuldu. 

Burada ayrıca özel bir çikolata şefi tarafından çikolatanın hikayesi de anlatıldı, ardından Lisette firmasının çikolatalarının tadımı gerçekleştirildi.

Etkinliğe, Ankara’nın cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Selver Yazar Sümer, Tülay Erciyes Kaya, Banu Eroğlu, Elif Ölmez, Aylin Özal, Ayşe Nur Özal, Mülkiye Alagöz, Aysel Akçay, Ayşe Küçük, Ela Gürbüz, Esra Bozlak, Evrim Kaya, Ender Canan Adan, Yeşim Öner, Esra Arıcı, Anna Ergen, Anna Burakgazi, Ayla Eryıldırım, Burcu Baydar, Aytül Şenyurt, Diana Odekova, Gamze Akpolat, Güliz Kalaycı, Olay Güven, Melis Gündem, Nilsu Alizade ve Özde Erkoç da katıldı.