ESKİ BAKAN GAYDALI’NIN OĞLU’NA ŞIK DÜĞÜN

← →

Devlet Eski Bakanı Edip Safter Gaydalı’nın oğlu Ali Gaydalı ile Dilek-Ayhan Kahraman çiftinin kızı Merve Kahraman evlendi.

Devlet Eski Bakanı Edip Safter Gaydalı’nın oğlu Ali Gaydalı ile Dilek-Ayhan Kahraman çiftinin kızı Merve Kahraman evlendi.

Rixos Grand Ankara’daki düğün törenine siyaset ve iş dünyasından yaklaşık 500 davetli katıldı. Edip Safter-Gülper Gaydalı ve Dilek-Ayhan Kahraman çifti aile büyükleri olarak misafirleri balo salonunun girişinde karşılarken bir yandan da tebrikleri kabul etti. Konuklar nikah merasiminin yapılacağı salondaki masalarda kendileri için ayrılan yerlere otururken genç çift de son hazırlıklarını tamamlıyordu. Heyecanla beklenen an gelip çattığın da ise gelin ve damat salona geldi. Kapıdan girerken konuklar genç çifte alkışlar ve ıslıklarla eşlik etti. Nikah masasındaki yerlerini alan Ali Gaydalı-Merve Kahraman’ın şahitliklerini yapmak üzere 9’ncu Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel ile Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Cemil Çiçek’in yanı sıra Ahmet Köroğlu ve Davut Şahin nikah masasına davet edildi. Davetliler ve şahitlerin huzurunda hayatlarını birleştiren Ali-Merve Gaydalı’ya evlilik cüzdanlarını Süleyman Demirel verdi. Nikah merasiminin ardından yeni evli çift davetlilerin masalarını bir bir ziyaret ederek tebrikleri kabul etti. 

← →