YILBAŞI GECESİ ANKARA’DA NEREDE NE VAR?

yilbasi ankara 2016-ata kosk otel

Yılbaşı nı Ankara’da geçirecek olanlar çok sayıda seçeneğe sahip. Müzik dünyasının önemli isimleri yılbaşı gecesinde Ankara’da sahne alacak. Otellerde düzenlenen organizasyonlarda Ankaralılarla buluşacak isimler arasında Selami Şahin, Petek Dinçöz, Nadide Sultan, Emre Altuğ gibi isimler yer alıyor. Sürpriz eğlenceler ve dans şovlar şehir sakinlerinin seçenekleri arasında.

Holiday Inn Otel Tunus Caddesi’nde Levent Dörter ve orkestrası sahne alacak. Hilal Şahin’in performansıyla başlayan yılbaşı eğlencesi oryantal şovlar ve sürpriz hediye çekilişleri yer alıyor. Pop müziğin sevilen şarkılarını seslendirecek olan Dörter, dinleyenlere unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşatacak. Fiyatlar 259 TL’den başlıyor.

Sheraton Otel’de 2016’ya girecek olanlar Emre Altuğ’un sahne performansını izleyecek. Gece 2015’e veda kokteyli ile başlayacak. Bahtiyar Özdemir ve Orkestrası’nın performansıyla başlayan gecede, saatler ilerlediğinde sahneye Emre Altuğ gelecek. Ankaralılar, 2016’yı Altuğ’la birlikte karşılayacak. Altuğ, gecede aşk dolu şarkılarını seslendirecek. Oryantal ve davul şovların da yer aldığı gecenin fiyatı 199 TL’den başlıyor.

Wyndham Ankara şık bir gece ile 2016’ye merhaba demeniz için fırsat sunuyor. Ankara’nın en şık restoranı No4’te yılbaşı yemeği, dj performans, 1 gece konaklama, yılın ilk sabahı brunch ve masaj 2 kişi için 900 TL
Petek Dinçöz de yeni yılı Ankaralılar ile birlikte karşılayacak. Ayaş’ta bulunan Prejtige Thermal Otel, Petek Dinçöz’ün programını sunuyor. Prestij Thermal Otel’de yeni yıl eğlencesi Popstar Özlem Ceylan’ın performansıyla başlayacak. 2016’yı ise Dinçöz, sahnede karşılayacak. Geri sayımı yapacak olan Petek Dinçöz, Ankaralılara felekten bir gece yaşatacak. Oryantal şovlar ve dj performanslarıyla renklenecek gecenin fiyatları ise 199 TL’den başlıyor.

Swissotel ’de; Son yıllarda tekrar popüler olan Selami Şahin ve orkestrası yılbaşı gecesi sahne alacak. Selami Şahin, 2015’i uğurlarken en güzel şarkılarını seslendirecek. Kerem Akın ve orkestrası ile Biriz Özbakır da, gecede sahne alacak isimlerden. Gece için özel konaklama paketleri de yer alıyor. Gecenin bistro ücreti 189 TL. Konaklamalı seçenekler ise 499 TL’den başlıyor. 

Holiday Inn Çukurambar ‘da ise Nadide Sultan sahne alacak. Semih Koç’un sahnesiyle başlayan gece oryantal şovla devam edecek. 2016’nın yaklaşmasıyla birlikte sahneyi Nadide Sultan devralacak. Sultan, şarkıları ve sahne şovlarıyla keyifli bir gece yaşatacak. Fiyatlar ise 149 TL’den başlıyor.

Anadolu Hotels Down Town’da fantezi müziğin sevilen ismi Bülent Serttaş sahne alacak. Söğütözü’nde bulunan Otel’de Orkestra Mavi ve oryantal şovların da yer aldığı gecede Serttaş, yeni yılı Ankaralılarla birlikte karşılayacak. Gecenin fiyatları 150 TL’den başlıyor.

Zeynep Dizdar

Ankara Hilton Otel , yılbaşı gecesi pop müziğin sevilen isimlerinden Zeynep Dizdar ve Faruk K ile komedyen Yavuz Seçkin’i ağırlıyor. Türk mutfağından lezzetlerin yanı sıra Uzak Doğu, İtalyan ve İspanyol mutfağından da lezzetlerin sunulduğu yılbaşı programında, katılımcıları hem eğlence hem de müzik dolu bir gece bekliyor. Gecenin fiyatları ise 199 TL’den başlıyor.

green-park-hakan-altun-ankara-yilbasi2016

Green Park Çukurambar- 2016 yılına girerken Çukurambar’da bulunan Green Park Otel’de fantazi müziğin sevilen ismi Hakan Altun ile eğlence dolu unutulmaz bir gece geçirebilirsiniz.

Meyra Palace Otel’deki programda Haktan sahne alacak. Kuşadası Altın Güvercin Yarışması birincisi Hale Özbaş’la başlayacak gecenin ilerleyen saatlerinden sahneye gelecek olan Haktan, güçlü sesi ve şarkılarıyla 2016’ya keyifli bir başlangıç yapacak. Dj Santa Fuego’nun da performans sergileyeceği gecede sürpriz çekilişler ve oryantal şov bulunuyor. Gece 275 TL’den başlıyor.

Latanya Otel misafirleri 2015’e veda ederken, 90’lı yılların unutulmaz popçularından Ümit Sayın ‘ı izleyecek. Sevilen şarkılarını Ankaralılar için seslendirecek olan Sayın, dinleyenlere nostaljik dakikalar yaşatacak. Kişi başı ücreti 159 TL’den başlayacak gece, günün ilk saatlerine kadar devam edecek.

ankara yilbasi-vivaldi-hotel

Vivaldi Hotel- 

Gecenin sunuculuğunu TRT Kadrosundan Ezgi Koç yapacak. Saat 20:00 balo salonumuzun kapıları açıldıktan sonra1 saat Fasıl ve Türk Sanat Müziği eşliğinde eğlence start alacak. Ankara’nın ünlü gece kulüplerinde sahne alan Murat Coşar’ın sahnesiyle gece devam edecek. Ardından Rus Rewu şovu gece yarısı öncesi eğlenceyi tavan yaptıracak. Saat 12’ye yaklaştığında Sibel Kurtoğlu sahne alacak. Sibel Kurtoğlu’nun ardından Dj kızlar ekibi Dj Ece’nin performansı eşliğinde geç saatlere kadar eğlence sürecek. Tüm masalar yılbaşı yemeği ve sınırsız içki dahil kişi başı 125 TL. Çocuklar için 50 TL’ye uyuma alanı, bakıcı, palyaço ve sınırsız çocuk menüsü ve içeceği dahildir.

 

Büyükhanlı Park Otel 2015’in son, 2016’nın da ilk saatlerinde konuklarına Firdevs’in performansını sunuyor. Sunuculuğunu Ufuk Deniz’in yapacağı gecede, Popstar yarışmasıyla ünlenen Firdevs, 2015’in son dakikalarında sahneye gelecek ve yeni yılı karşılayacak. Şarkılarıyla Ankaralılara keyifli bir gece yaşatmaya hazırlanan Firdevs’in ardından Dj Alperen kabine geçecek ve geceye devam edecek. Gecenin fiyatları 139 TL’den başlıyor.

 

JW Marriott Otel’de yılbaşı gecesi, Ankara’nın sevilen müzik grubu Soul Project var. Soul Projeck Velocity’de düzenlenen gecede sahne alacak. Akşam 21.00’de başlayacak olan eğlence gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam edecek. Dj performansların da eşlik edeceği gecenin kişi başı fiyatı ise 150 TL.

Koray Avcı, Jolly Joker’de sahne alacak. ‘Aşk İle’ albümüyle büyük beğeni toplayan Avcı, şarkılarını Ankaralılar için seslendirecek.

 

Roll House yılbaşı gecesi renkli bir eğlence sunuyor. Sütlü Kakao ile canlı müzik keyfi. Oryantal Aylin, DJ Performansı, Sürpriz Çekilişler,tüm program için ybemekli kişi başı: 145 tl, Bistro: 110 tl, 0-10 Yaş Ücretsiz, Çocuk (17 yaş altı) 90 tl, 10 kişi ve üzeri gruplarda %10 indirim yapılıyor.

 

içkale Otel geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da, misafirlerine İstanbul Ahırkapı Roman Orkestrası ile bol eğlenceli bir yeni yıl eğlencesi sunuyor. Geceye özel lezzetler, oryantal şov ve çocuklar için özel etkinlikler ile palyaço gösteri oteldeki eğlenceden bazıları.


Bilkent Otel Akdeniz Mutfağı Restoran’da program 20:00’da başlıyor. Grup Sem ‘in canlı müzik performansıyla başlayacak gece’de konuklar şampanya ve çikolataya batırılmış çilek ile karşılanıyor. Çok zengin bir menu de Bilkent Otel konuklarının damaklarına bayram ettirecek. 2016’ya Bilkent Otel’de girmek isteyenler bu program için kişibaşı 265 TL ödeyecek.

 

Sosyal medya hesaplarımızı da takip ediniz