YAĞMUR AYLiN BULDAÇ – FiKRET SAYIOĞLU EVLENDİ

Yağmur Aylin Buldaç-Fikret Sayıoğlu düğün

Cemiyet hayatının ünlü simalarından Technowool Taşyünü Yalıtım Malzemeleri’nin sahibi Gülay Buldaç’ın kızı Yağmur Aylin Buldaç , hayatını medikal işi yapan Fikret Sayıoğlu ile birleştirdi.

Gülay-Ruhi Buldaç çiftinin kızları Yağmur Aylin Buldaç ile Müberra Sayıoğlu’nun oğlu Fikret Sayıoğlu, uzun yıllar süren birlikteliklerini Club Mirador’da düzenlenen görkemli bir düğünle taçlandırdı. Çiftin çok sayıda arkadaşının katıldığı düğün sonrası genç çift, Malezya’ya balayına gitti.

3 Yıl Önce Nişanlandılar

Bilkent Üniversitesi mezunu Buldaç ve Sayıoğlu, ortaokul yıllarında başlayan arkadaşlıklarını 2013 yılının ekim ayında nişanla taçlandırarak evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Yağmur Aylin Buldaç ile Fikret Sayıoğlu’nun nikahını Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen kıydı. Şahitliklerini ise Beril Öykü Genç ve Muzaffer Sayıoğlu üstlendi. Karşılıklı “evet”lerin ardından çift, alkışlar eşliğinde evlenme defterine imzalarını attı. İlk danslarını da yine alkışlar eşliğinde gerçekleştiren Sayıoğlu çifti, düğünün ardından balayına Malezya’ya uçtu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7