WYNDHAM ANKARA ‘YA ŞIK AÇILIŞ

Wyndham ankara acilis (11)Wyndham Ankara şık bir davetle açıldı.

Açılışta ev sahipliğini Gül-Kemal Erdoğan çifti ve Wyndham Ankara Genel Müdürü Barış Tekin üstlendi. Ev sahipleri konuklarını otelin lobisinde karşıladı.

Wyndham Grup Avrupa Operasyon Müdürü Edwin Broers ve Wyndham Grup Doğu Avrupa Bölge Müdürü Christian Michel de gecede yer aldı.

Wyndham Ankara’nın açılış gecesine iş ve sosyal yaşamın önde gelen isimleri katıldı. Davetliler kıyafetlerinde Wyndham Ankara’nın rengi olan mavi aksesuarlar kullandı.

Gece, No4 Restaurant&Bar Lounge’daki resepsiyon ile başladı. Resepsiyonda Dj Emre Eser müzikleriyle şık bir ambians yarattı.

Resepsiyonun ardından konuklar Birecik Balo Salonu’ndaki kokteyle geçti. Birecik Balo Salonu da otelin tüm diğer alanlarında olduğu gibi yeni görüntüsüyle konuklarını karşıladı. Kokteyl’de Ayhan Tekin caz orkestrası katılımcıların beğenisini topladı. Kokteyl alanındaki fotoğraf kabinlerinde konukları gecenin rengi olan mavi aksesuarlarla eğlenceli fotoğraflar çektirdi.

Kokteylin ardından davetliler balo salonundaki partiye katıldı. DJ Can Hatipoğlu ve Party Birds müzik grubunun performansı katılımcıların beğenisini topladı. Parti Video Mapping şovlarla devam etti. Duvarlara yansıtılan üç boyutlu görüntüler müziğin ritmine göre dans etti. Partiye katılanlar da geç saatlere kadar dans edip eğlendi.

Gül-Kemal Erdoğan

Gül-Kemal Erdoğan

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9