ÜNLÜ İSİMLER BİKAP ALIŞVERİŞ ŞENLİĞİNDE BULUŞTU

BİKAP alışveriş şenliği - ışıl reçber, mehtap özdoğan, ivana sert, bilge eren, elif gönlüm, öznur yakın - 2018 jw marriott ankaraBaşarılı İş Kadınları Platformu ( BİKAP ) gelirinin bir kısmı Mehmetçik Vakfı’na bağışlanan bir etkinlik düzenledi.

Bu yıl ikincisi düzenlenen BİKAP alışveriş şenliği JW Marriott Otel’de yapıldı. Şenlikte Ivana Sert, Işıl Reçber ve Elif Gönlüm gibi isimler kendi markalarının stantlarını açtı. Otelin balo salonunda düzenlenen etkinliği katılanların ödediği giriş ücretlerinin Mehmetçik Vakfı’na bağışlanacağı belirtildi.

Gün boyu süren alışveriş şenliğine Ankaralılar büyük ilgi gösterdi. Etkinliğe Ivana Sert kendi ruj markasıyla; Işıl Reçber de parfüm markasıyla katıldı. Sert ve Reçber’in stantları katılımcılar tarafından ilgi gördü.

Alışveriş şenliğine Ankara’nın yanı sıra İstanbul’dan da çok sayıda davetli katıldı. Katılımcılar arasında Ankara Valisi Ercan Topaca’nın eşi Ayşe Sevim Topaca ile Bilge Kuru, Öznur Yakın,  Rabia Kurşun, Esra İnceefe, Nida Bulut, Yasemin Gazanker, Ayşe Yıldız, Aypen Telci gibi isimler yer aldı.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7