MUTLU VE ERDEM AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Tuğçe Mutlu-Kemal Kutay Erdem düğün - mayatta magazin haberleri

Tur Oto’nun sahibi Adil Mutlu’nun kızı Tuğçe Mutlu ile Almanya’da lojistik ve nakliye işi yapan Kemal Kutay Erdem, şık bir düğün töreniyle evlendi.

Çiftin Sheraton Otel’deki düğünü, iş dünyasının önde gelen isimlerini buluşturdu. Gelinin babası, Tur Oto’nun sahibi Adil Mutlu ve annesi Semra Mutlu ile damadın babası Ömer Haluk Erdem ve annesi Halime Erdem davetin başlangıcında konuklarını karşıladı. Gecede çiftin nikah şahitliklerini Osman Turgay Durak, Adnan Ağaçlı, Merih Ağaçlı, Gülay Erdem ve Özgür Turan Güzel üstlendi. Karşılıklı imzalarla hayatlarını birleştiren Tuğçe Mutlu ve Kemal Kutay Erdem çiftinin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Ünlü isimler katıldı

Düğüne katılanlar arasında Nurol Holding’in sahiplerinden Erol Çarmıklı ve eşi Figen Çarmıklı, eski bakanlardan Nejat Arseven ve eşi Düriye Arseven gibi isimler yer aldı. Düğün için Almanya’dan da çok sayıda davetli, Başkent’e geldi. Gece, Harun Kolçak, Metin Özülkü, Reyhan Karaca, Asım Ekren, Sibel Alaş, Ferda Anıl Yarkın, Hazım Hörmükçü, Feyyaz Kuruş’un oluşturduğu ünlüler orkestrası konseriyle devam etti. Orkestra, 90’lı yılların hit olmuş şarkılarını seslendirdi. İki yıl önce tanışan çift, Aralık ayında nişanlanmıştı. Düğünün ardından balayı için Bali’ye giden çift, düğünün ardından Ankara’da yaşayacak.Tuğçe Mutlu-Kemal Kutay Erdem düğün - mayatta magazin haberleri

DAHA FAZLA FOTOĞRAF FACEBOOK SAYFAMIZDA