TUAN TUNALI İLE HAZAL FiLiZ KÜÇÜKKÖSE EVLENDİ

hazal filiz küçükköse -tuan tunalı evlendi

Deniz Yıldızı dizisinde Özgür karakterini canlandıran, yakışıklı oyuncu Tuan Tunalı ile Beni Affet dizisinin Leylası Hazal Filiz Küçükköse evlendi.

Uzun süredir birlikte olan genç çift Ramada Plaza Hotel’de düğün daveti düzenledi. Daha önce nikahı kıyılan ve konuklarıyla düğün yemeğinde buluşan Tuan Tunalı ve Hazal Filiz Küçükköse, konuklar huzurunda nikahı tekrar canlandırdı. Çiftin ailesi düğüne katılan konukları karşıladı. Düğüne çiftin çok sayıda oyuncu arkadaşı da katıldı.Heyecanları Yüzlerinden Okunuyordu

Konuklar salondaki yerine aldığında Tunalı ve Küçükköse balo salonuna geldi. Çift o kadar heyecanlıydı ki salona girerken adeta titriyorlardı. Alkışlar eşliğinde nikah masasındaki yerini alan Tuan Tunalı ve Hazal Filiz Küçükköse’nin mizansen nikahını Deniz Yıldızı oyuncularından İlay Tiryaki kıydı. Şahitliklerini ise Koray Keser, Cantuğ Turay, Emre İyidemir, Bergüzar Demiroğlu, Duygu Ayhan ve Nazlı Ciga yaptı. Heyecandan gözleri yaşaran Tuan Tunalı nikah merasiminin ardından eşi Hazal’ı öptü. Hazal ise daha sonra evlenme cüzdanını sallayarak sevinç nidaları attı. Yeni evli çift ilk danslarını Garou’nun “Belle” şarkısıyla etti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10