TRiLYE RESTORAN ’DA YENİ LEZZETLER

trilye restoran yeni lezzetlerini tanitti

Trilye Restoran ’ın sahibi Süreyya Üzmez, yeni lezzetleri tanıttı.

Başarılı İşletmeci Süreyya Üzmez ve Eşi Mahmure Üzmez yeni logo ve yeni menünün tanıtımı için tadım etkinliği düzenledi. Deniz ürünleri denildiğinde ilk akla gelen mekanlardan birisi olan Trilye Restoran’daki tadım etkinliğine gazeteciler ve sosyal medya yazarları katıldı. “Sağlık için balık ye, balık için Trilye” sloganını kullanan Süreyya Bey yemekleri konuklarına tanıttı. Trilye’nin yeni lezzetleri arasında Pancarlı kısır, karides mücver, kalamar kafes, deniz mahsullü makarna, çıtır tekir ve kefal havyarı gibi birçok yeni lezzet yer aldı. NASA teknolojisi tarafından üretilmiş Big Green Egg Grill’de pişirilen kalkan balığı ve levrek tandır ile paella ise restoranın en çok ilgi gören lezzetlerinin başında geliyor.

Restoran ile ilgili bilgi veren Süreyya Üzmez Trilye’nin, Dünyanın en seçkin gezgin sitesi olarak kabul edilen Tripadvisor’da her yıl ‘Mükemmeliyet Sertifikası’ alan ve 3.175 restoran içerisinden birinci seçildiğini belirtti.

Süreyya Üzmez, “Mavi Vatan” adlı projesi ile denizlerimizi korumak, zamansız ve usulsüz avlanmanın önüne geçmek ve Türkiye’ye en kaliteli protein olan balığı sevdirmek adına çalışmalarını sürdürdüğünü de ifade etti.

Mahmure üzmez - Süreyya Üzmez

Mahmure-Süreyya Üzmez