TRiLYE RESTORAN YENİ YILA ÖDÜL İLE BAŞLADI

Trilye Restoran'a Londra'dan ödül geldi, Süreyya Üzmez

Trilye Restoran’a Londra’dan ödül geldi,

Beef & Fish Dergisi Türkiye’nin en iyi restoranlarını seçti. İstanbul Hilton Oteli’nde gerçekleştirilen ödül töreninde kazananlar açıklandı.

En İyi Balık Ankara’da yenir sloganıyla yola çıkan Trilye Restoran , her geçen gün ödüllerine ödül katmaya devam ediyor. Başarılı Şef ve İşletmeci Süreyya Üzmez Doğan Medya Gurubu bünyesinde bulunan Beef & Fish dergisi tarafından ödüle layık görüldü. Türkiye’nin en iyi balık ve en iyi et restoranlarının seçildiği yarışmaya Ankara’dan tek aday olarak katılan Trilye, En İyi Balık kategorisinde 2014 yılının en iyi balık restoranı seçildi. Hizmete girdiği günden itibaren Türkiye’nin en iyi 10 restoranı arasında gösterilen Trilye, yurt içinde ve uluslararası alanda kazandığı ödüller ile adından sıkça söz ettiriyor.

2002 yılında hizmete giren Trilye Restoran , devlet başkanları, krallar, kraliçeler, dünyaca ünlü şirketlerin yöneticileri ve daha birçok ünlü ismi ağırlıyor. Süreyya Üzmez ve eşi Mahmure Hanım oğulları Koray’ı da başarılı bir şef ve işletmeci olarak yetiştiriyor.