TEMA GÖNÜLLÜLERİ YENİ YILI KUTLADI

tema vakfi gelistirme grubu

İstanbul Büyük Kulüp, Tema Vakfı Geliştirme Grubu Tema-K gönüllüleri tarafından düzenlenen “yeni yıla merhaba” yemeğine ev sahipliği yaptı.

Esra Öztürk, Figen Kıral, Aslı Aktürk Pehlivanlar, Figen Babaoğlu, Caroline Güzeliş, Sedef Mercan, Deniz Uzunoğulları, Meral Ketenci, Özlem Mutlu Çetin gibi isimlerin yer aldığı Tema-K Gönüllülerinin öncülüğünde düzenlenen yemeğe, cemiyetin tanınmış isimleri katıldı. Aslı Hünel’in sahne aldığı davette Tema-K gönüllüleri 2013 yılı çalışmalarını değerlendirirken, 2014 yılı faaliyetlerine yönelik önerilerini de sundu.

Doğaya Duyarlı Bireyler Yetiştirmeye Devam

Yemek, Esra Öztürk’ün Tema-K Gönüllüleri adına yaptığı “hoş geldiniz” konuşması ile başladı. Esra Hanım, “ Tema-K Gönüllüleri olarak minik Tema programını 2012 yılında desteklemeye başladık. 2 yılda hep birlikte düzenlediğimiz çeşitli etkinliklerle 100 okulda minik Tema programının hayata geçmesine katkı sağladık. 2014 yılında da çocuklarımızı daha yaratıcı, neden-sonuç ilişkisi kurabilen, eğlenen, merak eden ve en önemlisi doğaya karşı daha duyarlı bireylere dönüştüren Minik Tema Programı’nı desteklemeye devam edeceğiz. Minik Tema Programı’na desteklerinden dolayı tüm Tema-K Gönüllülerine ve bağışçılarımıza teşekkür ederim.” dedi. Esra Hanım’ın konuşmasından sonra sahneye çıkan Aslı Hünel’in söylediği şarkılarla konuklar doyasıya eğlendiler. Etkinlik kapsamında organize edilen kermeste satılan ürünlerden ve hediye çekilişinden elde edilen gelir Minik Programı’na aktarıldı

Sayfalar: 1 2 3