TAVUK DÜNYASI RUSYA’DA iKiNCi ŞUBESiNi AÇTI

tavuk-dunyasi_gagawa_rusyada-ikinci-subesini-acti-mayattaTavuk Dünyası , Gagawa adıyla başlattığı yurtdışındaki şubeleşmesini sürdürüyor. Yurtdışında 100’ün üzerinde şubesi bulunan Tavuk Dünyası’nın Rusya’daki ikinci şubesi Kazan Koltso AVM’de açıldı.

Tavuk ağırlıklı menüleri, kendine özgü yenilikçi tarifleri, doyurucu tabağı ve uygun fiyatıyla yeme-içme sektöründe yurtdışında da büyümeye devam ediyor. Tavuk Dünyası, 2011 yılında AR-GE ve markalaşma sürecini tamamladıktan sonra ilk şubesini 2012 yılı başında İstanbul’da açtı.  4,5 yıl içerisinde 3 ülkede, 107 lezzet şubeyle yılda 10 milyonunun üzerinde müşteriye hizmet verdi. Tavuk Dünyası, Türkiye dışında yapılanma planı doğrultusunda Rusya’da 2. Şubesini açarken, tavuk ağırlıklı menülerinin yanı sıra, başlangıç, kırmızı et, çocuk ve tatlı menüleriyle de Kazan’da Rus damak tadına hitap edecek.

Ödüllü Lezzetleri ile Sağlıklı Türk Mutfağı Örneği

Türkiye ve dünyadan renkli lezzetleri sürekli keşfederek benzersiz tarifler geliştiren şirket, “Kekiklim” ve “Şefin Tavası” ile Uluslararası Lezzet ve Kalite Enstitüsü (The International Taste & Quality Institute – iTQi) tarafından düzenlenen “2016 Üstün Lezzet Ödülü” aldı, Business Initiative Directions (BID) tarafından sektöründe lider kurumlara verilen 2014 International Star for Quality “Uluslararası Kalite Yıldızı” ve Dünya Tüketici Akademisi tarafından verilen 2012 ve 2013 restoran dalı “Gıda Kalite” ve “Kaliteli Marka” ödüllerinin sahibi oldu. 

“Tüm Tüketicilere Tavsiye Ediyoruz” un üye tüketiciler arasında son bir yıl içinde markaya ilgi ve kalite açısından markaların beğeni ve derecesini ölçtürdüğü 2014 yılı restoran dalında “En Çok Beğenilen ve Tercih Edilen Marka” Tavuk Dünyası seçildi.

Uzun Tabakta Servis

Karbonhidrat, protein ve sebze içeren “uzun tabakta servis” konseptini Türkiye’de uygulayan öncü restoran zinciri Tavuk Dünyası, tüm ürün çeşitlerinde taze sebze ve baharat kullanarak, konserve ve şoklanmış ürünlere yer vermiyor. Ürünlerinde trans yağ oluşuma meydan vermeden tüm menüler sağlıklı pişirme teknikleriyle hazırlanıyor. Kişiye özel her yeni sipariş için yıkanmış bir tava kullanan Tavuk Dünyası, müşterinin sağlığına da önem veriyor.

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.