SELiM AKıN VE DiLARA ALTÜRK HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

Dilara Altürk - Selim Akın Düğün

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi-Şafak Akın’ın oğlu Selim Akın ile Hayat-Ertuğrul Altürk’ün kızı Dilara Altürk hayatlarını birleştirdi.

Ankara Rixos Otelindeki düğün iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerini bir araya getirdi. İstanbul ve Ankara’dan yaklaşık 1000 davetlinin katılımıyla gerçekleşen gecenin başlangıcında aile büyükleri balo salonunda konuklarını karşıladı. Konuklar ev sahiplerine tebriklerini ilettikten sonra kokteyl için ayrılan bölüme geçtiler. Gecede, NUROL Holding Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erol-Figen Çarmıklı, NUROL Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Oğuz-Nilgün Çarmıklı, Doğuş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ferit-Dianne Şahenk, Bilkent Üniversitesi Kurucusu İhsan Doğramacı, Bilkent Üniversitesi Rektörü Ali Doğramacı, Türkiye İş Bankası Genel Müdürü Ersin-Hilal Özince, TAV Holding CEO’su Sani-Asuman Şener, Ankara Valisi Kemal Önal ve İtalya’nın Ankara Büyükelçisi Carlo Marsili ile eşi Selva Hanım dikkat çeken isimlerdendi…

Dilara Altürk - Selim Akın Düğün

Dilara-Selim Akın

Şık davetlilerin katılımı ile gerçekleşen gecede sıra Dilara – Selim Akın nikah masasındaki yerlerini almasına geldi.

Selim-Dilara Akın çifti, beyaz tüller ve çiçeklerle bezenmiş nikah masasındaki yerlerini aldı. nikah memurunun sorduğu soruya “evet” cevabını veren çift, hayatlarını birleştirdi. Nikah merasiminin ardından yeni evli çift konukları ile birlikte yemek salonuna geçti. İlk danslarını burada eden çifte davetliler de eşlik etti. Özellikle Hamdi Bey’in son derece keyifli olduğu gözlerden kaçmazken Şafak Hanım ile birlikte yaptıkları danslar da oldukça şık ve zarifti.

Enbe Orkestrasının sahnesiyle eğlenen konuklar gece geç saatlere kadar Rixos Oteli balo salonunda renkli görüntüler oluşturdu. Gece yarısına kadar devam eden düğün davetine şık davetliler kadar doyasıya eğlence damgasını vurdu.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14