ANKARA’YA YENİ GENEL MÜDÜR

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center ve Lugal, a Luxury Collection Hotel, Ankara’nın Genel Müdürü olan Ali Sarı-14.10.2019 - mayatta magazin haberleri-magazinbugun.comGlobal konaklama zinciri Marriott International’ın Türkiye’deki ilk ‘Luxury Collection’ markası olan Lugal, A Luxury Collection Hotel ve Sheraton Ankara Hotel & Convention Center’ın yeni Genel Müdürü Ali Sarı oldu.

Turizm sektöründe 25 yıllık uluslararası deneyime sahip Ali Sarı’nın, operasyon ve gelirler başta olmak üzere, satış ve yetenek yönetimi konularına hakim üst düzey yönetici olduğu belirtiliyor. Yaşam boyu eğitime inanan Ali Sarı, Gazi Üniversitesi ‘İç Mimarlık ve Restorasyon’ bölümünden mezun olduktan sonra New York Üniversitesi’nde ‘Konaklama Yönetimi’, Delaware Üniversitesi’nde ‘Yöneticilik & Liderlik’ eğitimlerinin yanı sıra Bilgi Üniversitesi’nde aldığı MBA ve Cornell Üniversitesi’nde katıldığı Liderlik ve Yetenek Yönetimi programıyla kariyerine geliştirdi.

Sheraton Ankara Hotel & Convention Center ve Lugal, a Luxury Collection Hotel, Ankara’nın Genel Müdürü olan Ali Sarı, yıllar önce ailesiyle beraber Ankara’da yaşadığını ve aynı şehre uzun bir aradan sonra yeniden geldiğini ifade ederek, “Ankara’nın sıcaklığından hiçbir şey kaybetmediğini görmekten mutluluk duydum. Yeni sezonda tüm misafirlerimizi en iyi hizmetle buluşturmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” diye konuştu.