SHANG PALACE ŞIK BİR DAVETLE YENİDEN KAPILARINI AÇTI

SHANG PALACE ACILIS-SHANGRI LA BOSPHORUS ISTANBUL-MAYATTA
Çin restoranı Shang Palace şık bir davetle yeniden kapılarını açtı. Tanrıverdi Ailesi ve Shangri-La Bosphorus İstanbul’un ev sahipliğinde düzenlenen açılış davetine cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı. Geleneksel Çin ve Kanton Mutfağı’nı modern dokunuşlarla sunan restoranın açılışında, profesyonel şeflerce hazırlanan lezzetlerin yanı sıra Kung Fu Tea Master’ın özel servisleri beğeni topladı. 

Asya ve Türk mutfağının birleşimini sunan Shang Palace Shangri-La Bosphorus’ta kapılarını yeniden açtı. Tarifleri yüzyıllara dayanan zengin Çin ve Kanton Mutfağı’nı modern yorumlarla sunan Shang Palace, özel sunumları, imza lezzetleri ve göz alıcı ambiyansıyla misafirleriyle yeniden buluştu. Açılışa özel düzenlenen davet, ev sahipleri Tanrıverdi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Recep Tanrıverdi ve eşi Ayten Tanrıverdi, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Tanrıverdi ve eşi Meral Tanrıverdi, Shangri-La Bosphorus, Istanbul Genel Müdürü TJ Joulak,  Merve – Cenk Kırbeyi, Müge – Murat Şahinler, Haluk-Ayten Kolunsağ, Melis- Furkan Kolunsağ, Ayşe – Can Tanrıverdi, Nazlı Tanrıverdi, Banu-Aykut Tarakçıoğlu, Saffet-Özlem Ulusoy, İsmet-Nur Öztanık, Osman-Mihriban Müftüoğlu, Birol Altınkılıç, Gürhan – Duygu Çarmıklı, Hakan – Şöhret Karamahmutoğlu, Mert Dorman, Ayşegül Kayabay, Prof.Dr.Azmi Hamzaoğlu katılımıyla gerçekleşti.

Yeni Şefler, İmza Lezzetler 

Shang Palace’ta şeflerin sunumlarla hazırladıkları imza yemekler, hem damaklara hem de gözlere hitap etti. Çin Mantısı “Dim Sum” ya da Çin Eriştesi “Noodle” gibi tarifler üzerinde çalışarak uzmanlaşan şefler, ana vatanları Çin’in zengin gastronomi mirasını İstanbullular’la buluşturdu Görsel olarak misafirlerin favorisi olan El Açması Çin Eriştesi “La Mian”, Fırında Kızartılmış Bütün Pekin Ördeği, Sichuan Usulü, Bal ve Siyah Sirke ile Kızartılmış Çıtır Bonfile Dilimleri, “XO” Sosuyla Lezzetlendirilmiş Salatalık ve Siyah Fungus Mantarlı Ördek Salatası, Acı Ekşi Deniz Mahsülleri Çorbası, Wok’ta Acı Sosla Pişirilmiş Kuzu Pirzola ve Sarmısak Soslu Şehriye Eşliğinde Buharda Pişirilmiş Deniz Tarağı gibi lezzetler de servis edildiği açılıştaki ikramlar damaklara hitap etti. 

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8