SEVDA KUŞUN KANADıNDA 15. BÖLÜM FRAGMANI

sevda-kusun-kanadinda-15-bolum-ozet-fragman

Sevda Kuşun Kanadında 15. bölümünde Ömer’in Zafer Erbay ile amansız mücadelesi ekranlara gelecek.

14. bölümde Arif’i öldüren ve Ömer hakkında infaz emri veren Zafer’in karşısına Başbuğ çıkmış ve derhal Ömer’in serbest bırakılmasını istemişti. Başbuğ’un bu isteği, Zafer’in hiç hoşuna gitmez. Bir yandan da Başbuğ’u karşısına almak istemeyen Zafer, isteksiz bir şekilde telefonu kaldırır ve Ömer’le ilgili son kararını Bekir’e bildirir.

Ömer, Solaklı’nın Mekanında

Ömer, kendisine tuzak kuran babasının eski arkadaşı Solaklı’nın mekanına gider. Amacı, Solaklı’dan hesap sormaktır. Ancak önce Solaklı’nın Zafer’in adamı olup olmadığını öğrenmek zorundadır… Bunun için Solaklı’ya bir tuzak kurmaya karar verir.

Planları teker teker bozulan Zafer iyice çıldırmıştır. Bekir’e talimat vererek mahalleye baskın düzenletip herkesi içeri attırma talimatı vermiştir. Hüsnü ise Zafer’e olan öfkesini anlatmanın  fırsatını arar.

Işık ve Tümay, Zafer’e Karşı…

Zafer’in işlediği günahlar özel hayatı ve ailesini darmadağın etmiştir. Nesteren’le arası bozulmuş, Tümay bunalıma girmiş, yeğeni Işık ise evi terkederek gazeteci Leyla’nın evine sığınmıştır. Işık, Zafer’den anne ve babasının intikamını almak için Ömer’le işbirliği yapmaya karar verir.  

Sevdiği adamın babası tarafından öldürüldüğü gerçeğini bir türlü kabul edemeyen Tümay ise bunalımdadır. Bileklerini keserek intihar etmek ister ancak başarılı olamaz. Babasına olan nefreti her geçen gün büyümektedir. Sonunda ölümcül bir plan yapmaya karar verir…