SEVDA KUŞUN KANADINDA 14. BÖLÜM FRAGMANI YAYINDA

sevda-kusun-kanadinda-14-bolum-mayatta

TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında 14. bölümüyle TRT1 ekranında olacak. Türkiye’nin 70’li yıllarını anlatan TRT1’in dönem dizisi Sevda Kuşun Kanadında bu hafta

Zafer Erbay’ın bombalı tuzağına düşen Arif Ünlü’ nün hayatta kalıp kalmadığı ortaya çıkacak… 

Halit’i kurtarmaya çalışan Arif, Zafer Erbay’ın kurduğu tuzağa düşer. Patlayan bomba ile yaralanan Arif ve Halit hastaneye götürülür. Halit’in vücudunun büyük bir kısmı yanmış, Arif ise komadadır. Bütün sevenleri hastanede toplanmış, Arif için dua etmektedir. Tümay ise yaşananlar karşısında büyük bir şok içindedir.

 

Ömer, intikam almak için hastaneden ayrılır. Solaklı’dan yardım istemeye gider. Ancak Solaklı, Ömer’i şaşırtacak bir sürprizin içindedir. Işık, Ömer’e Arif’i kimin öldürmek istediğini söyler. Ömer, Cemil Ateş de dahil olmak üzere artık kimseye güvenmemektedir.

Zafer, Ömer’in peşine düştüğünü öğrenince Polis şefi Bekir’i Ömer’in peşine salar ve Ömer’i yakalar. Süleyman Özmen, gelişen olaylar karşısında Alparslan Türkeş’le temasa geçer. 

Zafer Erbay, gelişen olaylar karşısında adeta bir canavara dönüşür. Bir yandan masum insanların hayatlarıyla oynarken, ailesi de paramparça olmuştur. En sevdiği varlığı olan kızı Tümay ise öğrendikleri karşısında yıkılmıştır. Tümay, artık kendisi için çılgın ama tek bir yolun kaldığını düşünür. 

Genel Yönetmenliğini ve yapımcılığını Mesut Uçakan’ın, Yönetmenliğini Ayhan Özen’in, başrollerini Murat Ünalmış, Sevtap Özaltun, Yavuz Bingöl, Ufuk Bayraktar, Müge Boz, Özge Sezince, Timur Ölkebaş, Ceyda Olguner, Emel Dede, Derda Yasir Yenal ve Bahadır Yenişehirlioğlu paylaştığı dizi, 18 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranında olacak.