ŞEHRİ KUŞATAN LEZZET: KAFES FıRıN

kafes firin eskisehir yolu - sehri kusatan lezzet - mayatta yemeicme haberleri

Kafes Fırın 1994 yılında kendi küçük satış ünitesi ile Ankara’daki kafeler için ev yapımı tatlılar üreterek gıda sektörüne girmiştir.

Değerli misafirleri için, şehrin doğu ve batısını birbirine bağlayan  yolculuğun önemli bir parçası olmak için kendini durmadan  geliştirmiş ve zamanla bir Ankara klasiği haline gelmiştir.

 

Kafes Fırın başta unlu mamuller olmak üzere pek çok sayıda tatları  dünya mutfaklarından Türk damak tadına uyarlamasıyla bir marka haline gelmiştir. Kafes Fırın’ın ürün yelpazesini gün geçtikçe  geliştirmekteki tek amacı, müşterilerini farklı tatlarla ve sunumlarla  tanıştırmaktır. Bunlara ek olarak Dünya ve Türk kahvelerini de farklı  bir formülle harmanlamış ve ekmeği de ürün yelpazesine katmıştır.  Kafes Fırın’ın şimdi ki hedefi ise 2011 yılında kurumsal dili, tasarımı,  rahat ve şık mimarisi ile kendi özel tatlarını yeni şubeleri ile daha çok  insana ulaştırmaktır.

Kafes Fırın, Unlu Mamuller ve Kahve alanındaki  engin tecrübesini ve geniş ürün yelpazesini Kafes  Fırın Coffee & Bakery adı altında açılan “Ekmek  Üretim ve Satış Noktası” ile daha da geniş bir  boyuta taşımıştır.

Özenle hazırlanmış menüsünü hızlı yemek sunumu tecrübesi  ile birleştirmiş olan Kafes Fırın Kitchen, hijyenik koşullarda  üretimini zenginleştirmeye devam etmektedir. Sıcak ve soğuk yemek çeşitleri, mevsim malzemeleri ile en sağlıklı teknikler kullanılarak hazır edilmekte ve günlük olarak  şubelerinde (saat 12:00-14:00 arası) servise sunulmaktadır.  Paket servis yapılmaya uygun olan ev yemeklerimizden akşam da tüketmek isteyen müşterilere, belirli bir bölgede Paket Servis  sunumumuz mevcuttur.kafes firin eskisehir yolu - sehri kusatan lezzet - mayatta yemeicme haberleri

En Belirgin Özelliği

Eşsiz tatlıları ve kahve çeşitleri ile tüm dünyadan farklı lezzetleri tek bir çatı altında toplamıştır.

Hafta içi her gün, tüm şubelerinde dünya mutfaklarından farklı tatları bir araya getirerek misafirlerine ev yemeği tadında farklı lezzetler sunmaktadır.

Kendi üretimi ekmekleri ve

Açılış kapanış Saatleri:

Filistin Şube: 07.30-20.00

Anıttepe Şube: 07.30-20.00

Söğütözü Merkez:07.30-21.00

Next Level Şube: 10.00-22.00

Kızılay Şube: 07.30-21.00

Dekorasyon:

Kafes Fırın şubelerinde ahşap ve doğal taşların kullanımı ile doğaya uyumlu ve sıcak bir ortam hazırlanmıştır. Çalışmaya uygun konforlu ve ergonomik oturma grupları ve kahve kokusu eşliğinde tüm gün ev sıcaklığında bir dinlenme ortamı sağlanmaktadır.

Müzik:

Caz, hafif batı müziği