SAVAŞ SİMİTLİ İLE CANLI SANAT

savas simitli panora avm  (1)

Panora Alışveriş ve Yaşam Merkezi yaz boyu düzenlediği etkinliklere aralıksız devam ediyor. Birçok ünlü ressamı ağırlayan Panora’da yapılan canlı resim performansları ziyaretçilerden yoğun ilgi görüyor. Son olarak ressam Savaş Simitli AVM girişinde bir performans sergiledi. Simitli denizde bir savaş sahnesini resmetti.

DENİZ SAVAŞI RESMETTİ

Ankara’nın en seçkin alışveriş merkezlerinden biri olan Panora, düzenlediği sanatsal etkinliklere ara vermeden devam ediyor. Birçok ünlü ressamın yer aldığı projede sanatçılar canlı resim performansı sergiliyor. Son olarak ünlü ressam Savaş Simitli bir performans gerçekleştirdi. Ressam uzun yıllar önce sıkça çalıştığı deniz resimlerine farklı bir bakış açısı getirerek bu kez bir deniz savaşı sahnesi yaptı.

MERAKLA TEKİP ETTİLER

AVM ziyaretçilerinin merakla izlediği etkinliğin ardından sanatçıyla sohbet etme imkanı yakalayan konuklar, düzenlenen organizasyon için de AVM yönetimine teşekkür etmeyi ihmal etmedi. Yaklaşık 2 saat süren canlı resim performansı bitiminde Savaş Simitli son eseriyle objektiflere paz verdi.