ROLLS-ROYCE iSTANBUL GOLF CUP’TA 29 EKiM KUTLAMASI

Rolls-Royce istanbul Golf Cup ile Kemer Country Club'da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu yaşandı.Rolls-Royce istanbul Golf Cup ile Kemer Country Club’da Cumhuriyet Bayramı Coşkusu yaşandı.

Royal Motors, bu yıl üçüncüsü gerçekleşen geleneksel Rolls-Royce istanbul Golf Cup 2017’yi, Cumhuriyet Bayramı kutlamaları eşliğinde düzenledi.

İş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerin çimlerde yer aldığı turnuvaya tanınan isimler katıldı. Ünlü golfçülerin katılımıyla gerçekleşen Rolls-Royce İstanbul Golf Cup’ta Cemal Kalyoncu, Erhan Kamışlı, Hakan Çarmıklı, Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Beyhan Goldman Benardete, Mete Boybeyi gibi ünlü isimler yer aldı.

Turnuva kazananları ödüllerini Rolls-Royce Marka Müdürü Hilal Aysal’ın elinden aldı, turnuvanın kazananı Adem Karataş, İngiltere’de Goodwood’da bulanan Rolls-Royce fabrika ziyareti ile ödüllendirildi. Hilal Aysal konuşmasında, “Türkiye’de gelişmekte olan golf sporuna destek vermekten ötürü gurur duyuyoruz. Markamızın özünde yer alan zahmet vermeyen deneyimi, turnuvaya da taşımaya çalıştık. Turnuvaya ev sahipliği yapan Kemer Country ailesine çok teşekkür ederiz” dedi.

Sayfalar: 1 2 3