PODIUM ALIŞVERİŞ MERKEZİ AÇILIYOR

ankara podium avm yonetik kurulu acilis

Podium Alışveriş Merkezi , 22 Ekim Perşembe günü kapılarını ziyaretçilere açıyor. SBS Alışveriş İş ve Yaşam Merkezi A.Ş. tarafından 450 milyon Türk Lirası düzeyinde yatırımla Yenimahalle’de hayata geçirilen Podium Alışveriş Merkezi 11 salonluk sineması, açık havada havuz kenarında bulunan cafe-restoranları, spor kompleksi ve çocuk eğlence alanları ile keyifli bir dünya sunuyor.

3600 araçlık otopark. Ziyaretçiler için bebek bakım odaları, bebek arabaları, engelli ziyaretçiler için tekerlekli sandalye, mescit gibi tüm detayların incelikle planlandığı Podium Ankara’da 3000’i kapalı ve 600’ü açık alanda olmak üzere 3600 araçlık geniş bir otopark mevcut.

Gökkubbe altında gün ışığında alışveriş keyfi. Projenin mimari tasarımı dünyaca ünlü Amerikalı RTKL firmasına ait, proje müellifi ise ABY DESIGN. Gün ışığından yararlanılan mimari yapısı, geniş koridorları ve yüksek tavanları ile ferah ve konforlu bir alışveriş atmosferi sunuyor. Podium Ankara’nın gök kubbesi sayesinde ziyaretçiler yağmuru, yazı, kışı hissederek gün ışığında alışverişin keyfini çıkaracak.

Podium Ankara, Ankara’da ilk defa denenen yarı açık hybrid bir proje.

En büyük Joy Port Podium’da. Joy Port Eğlence Merkezi en büyük şubesini Podium Ankara’da açtı. 3.000 m²lik bu eğlence dünyası Türkiye’de ilk ve tek 9 metre çapında dome ekrana sahip özel sinema simülatörüne sahip.

ankara podium avm acilis yonetim kurulu