PARiS HiLTON KKTC’DEKİ PARTİDE DJ’LİK YAPTI

 Paris Hilton Limak Cyprus Deluxe Hotel - mayattaÜnlü stil ikonu Paris Hilton Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde düzenlenen bir partide Dj olarak kabine geçti.

Platinum Rush European 2018 Avrupa turnesi kapsamında KKTC’ye gelen Paris Hilton katıldığı partide DJ performansı sergiledi.Binlerce kişinin katıldığı parti Limak Cyprus Deluxe Hotel’de gerçekleşti.
Havai fişek gösterisi ile başlayan şov gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Hilton kendisi ile fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarını kırmadı.
Limak Holding’e ait özel jetle İbiza’dan hareket ederek Ercan Havalimanı’na inen Hilton, Limak Turizm Grubu Başkanı Kaan Kavaloğlu ile birlikte basın toplantısı düzenledi.
‘Seve seve tekrar gelirim’
Hilton, “Seyahat etmeyi ve yeni şeyler denemeyi, yeni insanlarla tanışmayı ve yeni yerler görmeyi seviyorum. Ayrıca ailem bir otel grubuna sahip olduğu için yeni yerler görmek bana ilham veriyor. Buraya gelmeden önce de araştırdım. Arkadaşlarım da daha önce Kuzey Kıbrıs’ta balayına geldi. Burası çok güzel ve tatil için harika bir yer. Başka organizasyonlar olması durumunda da seve seve tekrar gelirim” dedi.