PANORA AVM’DE MÜZİK RÜZGARI ESTİ

panora avm yaz konserleri volkan konak - funda arar - mayatta haberler (2)Panora Avm, Türk Pop Müziği’nin güçlü sesi Funda Arar ve Türk Halk Müziği’nin usta yorumcusu Volkan Konak’ı Ankaralı sevenleriyle buluşturdu.

Her iki usta isim de Panora Avm önünde bulunan amfi tiyatroda sahne alarak kendilerini dinleyeme gelen hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı. Konak, seslendirdiği parçalar kadar izleyicisiyle gerçekleştirdiği sohbetle de kendini dinlemeye gelenlerin beğenisini topladı.

Panora Avm ‘de gerçekleşen konserlerin ilkinde Karadeniz ezgileriyle hayranlarına adeta müzik ziyafeti çeken Volkan Konak, amfi tiyatroyu dolduran izleyicilere unutulmaz müzik ziyafeti sundu. Konak; usta yorumu, kendine has üslubu, tatlı sohbeti ve hikayeleriyle izleyicilere tadına doyum olmayacak coşku dolu anlar yaşattı. Volkan Konak, Karadeniz türküleriyle başladığı konserinde usta şair Sabattin Ali’yi de anmadan geçmedi. Yaklaşık iki saat sahnede kalan ve gördüğü ilgiden memnun olan Kuzeyin Oğlu, Ankara’dan keyifle ayrılacağını söyledi.

Volkan Konak’ın ardından başkentliler bu kez Funda Arar’ın şarkılarıyla coştu. Arar, kendisin dinlemeye gelen hayranlarına keyifli bir gece yaşatırken AVM tarafından kendisine oğlu Aras için sünnetlik hediye edildi. Aldığı hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Arar, “Tontonuma da çok yakışacak” diye konuştu.

 

Yaklaşık iki saat sahnede kalan ünlü şarkıcı, eski ve yeni şarkılarından oluşan bir repertuar sunarken yeni albümünün de yakında piyasaya çıkaracağı müjdesini verdi. Konseri Ankara Ticaret Odası Başkanı SalihBezci’nin eşi Kadriye Bezci de yakın dostlarıyla beraber izledi.

panora avm yaz konserleri volkan konak - funda arar - mayatta haberler (2)