KOTON YENİ KOLEKSİYONUNU DAVETLİLERE TANITTI 

Koton İlkbahar-Yaz 2022 Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun lansmanı yapıldı.

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve moda direktörü Melis Ağazat’ın ev sahipliğinde iş, moda ve sanat dünyasından isimlerin katılımıyla gerçekleştirilen davete, Aslı Kuseyrioğlu, Meral Yazıcı, Yonca Ebuzziya, Feryal Gülman, Mehtap Elaidi, Tamer Yılmaz, Füsun Kuran, Emine Kamışlı, Şahika Ercümen, Beste Yurttaş, Gamze Cizreli, Gül Gölge, Güneş Mutlu, İdil Unan, Melodi Türkmen gibi isimler katıldı. Konuklar, sezonun retro ve 60’lar trendini Skirtly Yours by Melis Ağazat koleksiyonu üzerinde inceledi. 

Moda dünyasına yön veren çalışmalara imza atan Koton, deneyimli moda direktörü Melis Ağazat’la gerçekleştirdiği iş birliği özelinde moda ve cemiyet dünyasının önde gelen isimleri bir araya geldi. Dostlarıyla bir araya gelen Gülden Yılmaz ve Melis Ağazat, konuklarıyla yakından ilgilendi. 

Sezonun kilit kombinleri Koton Skirtly Yours by Melis Ağazat Koleksiyonu’nda

Koton, İlkbahar-Yaz mevsiminin kilit kombinlerini Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nun altıncı sezonunda bir araya getiriyor. Deneyimli moda direktörü Melis Ağazat’ın ilham veren seçkisiyle hazırlanan koleksiyon, rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. 

Sezonun en trend kombinlerini Bonbon Bouquet, Arizona Dream,Green Piece, Island Sunset, Mediterranean ve Florioush Summer olmak üzere 6 farklı temada toplamda 122 parçayla buluşturan Skirtly Yours By Melis Ağazat koleksiyonunun ana ruhunu moda dünyasına farklı bakış açısı getiren 60’lar ve retro oluştururken, “Trendlerin Adresi Koton’da” mesajı veriyor. 

Moda sektörünün öncü markası Koton, İlkbahar-Yaz 2022 sezonunda Skirtly Yours By Melis Ağazat Koleksiyonu’nda sezonun dikkat çeken renklerinden yeşil, turkuaz, lime ve lokum tonlarının yanı sıra kahverengi, mavi ve beyaz tonları ön plana çıkıyor. Koton Skirtly Yours By Melis Ağazat İlkbahar-Yaz 2022 koleksiyonunda 9 parça aksesuar grubu da yer alıyor. Aksesuar grubunda yer alan 4 parça el emeğiyle koleksiyonda hayat bulurken, Koton yeni sezonda da geleneksel el işini zamansız moda ile buluşturuyor. 

60’lar trendine uygun stil ve siluetlerin birleştirildiği Bonbon Bouquet, Arizona Dream, Green Piece, Island Sunset, Mediterranean ve Florioush Summer olmak üzere 6 farklı temadan oluşan koleksiyonda yazın sıcak ruhu kıyafetlerinize yansıyor.