BODRUM’DAKİ DAVET ÜNLÜLERİ BİR ARAYA GETİRDİ

One&Only Portonovi bodrum daveti
One&Only Portonovi Karadağ’da bulunan otelin tanıtımı sebebiyle bir davet düzenlendi. Ünlü isimlerin katılımıyla gerçekleşen tanıtım davetinde ev sahipliğini One&Only Portonovi’nin Genel Müdürü Michele Giraudo üstlendi.

9 ülkede hizmet veren ve Avrupa’daki ilk oteli Karadağ’da açılan One&Only’nin Bodrun Halas Gemisi’nde gerçekleştirdiği davette, Aylin-Zülfü Livaneli, Cem Mirap, Mehmet Yemeniciler, Özdem Gürsel, Sinan Özer, Aykut Kozalıoğlu, Saffet Emre Tonguç’un yanı sıra sanat ve cemiyet dünyasından isimler yer aldı. Davette, Ahmet Erentok, Michele Giraudo ve otelin Türkiye Satış ve Pazarlama Ajansı Next Phase Danışmanlık kurucuları Pınar Kartal Timer ve Barış Toplan misafirlerle tek tek ilgilenerek otel hakkında bilgi.

Azmont Investments Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Erentok, yaptığı konuşmada; “Amacımız Avrupa’nın en güzel doğaya ve kültürel mirasa sahip ülkelerinden biri olan Karadağ’ı lüks turizminde dünya haritasına sokmaktı. Vizesiz seyahat, uçuş süresinin kısalığı, Unesco Dünya Mirası şehirleri ve markanın kanıtlanmış hizmet kalitesiyle One&Only Portonovi’nin Türk misafirlerimiz tarafından çok tercih edileceğine inanıyorum’ dedi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8