NGSTYLE BAŞKENTLİLERLE BULUŞTU

ngstyle-ankara-nazli-gurer-aldikacti-cepa-avm

Ngstyle  Ankara’daki ilk mağazasını Cepa Alışveriş Merkezi’nde açtı. Açılışa Ankara cemiyetinin önde gelen isimleri katıldı. Günün her saati şık olmak isteyen kadınlar için sunduğu başarılı tasarımları ve dinamik yapısı ile son yıllarda kadınların gözde markası olan Ngstyle, Cepa Avm mağazasının açılışını özel bir davetle yaptı. Açılış Ankara cemiyetinin önde gelen isimlerini bir araya getirdi. Açılışta ev sahipliğini Ngstyle Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nazlı Gürer Aldıkaçtı ile mağaza sahibi Emrah Kızılırmak üstlendi.

Kısa sürede, emin adımlarla, önemli başarılara imza atan bir marka olduklarını belirten Ngstyle Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Nazlı Gürer Aldıkaçtı açılışta yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:

Marka kendine özgü tarzı, kalitesi, güçlü satış ve pazarlama ağı sayesinde Türkiye’nin önde gelen kadın giyim markaları arasında yer almayı başardı. Öncelikli hedefimiz niş markamızın kalitesini koruyarak büyümesini sağlamak. Bu nedenle büyüme hedeflerimiz çok agresif değil, mağaza sayısını bilinçli ve planlı bir şekilde arttırıyoruz. Ankara Cepa Avm’deki mağazamız ile de kalite ve çizgimizi daha çok kadınımızla buluşturabileceğiz. Her sezon yenilenen koleksiyonlarımız ile kısa sürede başkentli modaseverlerin de vazgeçilmezi olacağımıza inanıyorum.”

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8