NEXL LEVEL AVM ‘NİN AÇILIŞINI BAŞBAKAN YAPTI

next level avm açılış - Recep Tayyip Erdoğan - Fatih Erdoğan

Next Level Avm , iş merkezi ve konut projesinin açılış kurdelesini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile Pasifik İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan kesti.

Ofis, rezidans ve alışveriş merkezi’nin yanı sıra sanat merkezini de içinde barındıran projenin açılışını Başbakan Recep Tayyip Erdoğan yaptı. Açılışta siyaset ve iş dünyasından birçok isim yer aldı. Konya ve Eskişehir Karayollarının kesişme noktasında konumlanan Next Level Avm’nin açılış kurdelesini kesen Başbakan Erdoğan konuşmasında, bu tip projelerde Türkçe isimler kullanılması konusundaki hassasiyetini dile getirdi.

500 Milyon TL’lik yatırım

Konuşmanın ardından Başbakan Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz ile Gümrük ve Ticaret Bakanı Hayati Yazıcı açılış kurdelesini proje sahibi Pasifik İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Erdoğan ile birlikte kesti. Toplam 500 milyon TL’lik yatırımın yapıldığı projede 40 süit ve 65 rezidansın yanı sıra 1+1 ve 5+1 arası değişen konut seçenekleri yer alıyor. Next Level AVM bir çok yeni markayı da Ankara’ya getiriyor. Alberto Guardiani, Furla ve Victoria’s Secret gibi markaların yer aldığı Next Level AVM ilk gününde binlerce ziyaretçi ağırladı.

next level avm açılış - Recep Tayyip Erdoğan - Fatih Erdoğan