NEDRET TACiROĞLU ‘NDAN MODA TÜYOLARI

ELLE STYLE TIPS, ARMADA AVM'DE ANNELER GUNU KAPSAMINDA NEDRET - YASEMIN TACIROGLU'NUN MODA SITIL VE SON TRENDLERI ANLATACAGI BIR ETKINLIK DUZENLEDI. ETKINLIGE ANKARA CEMIYET HAYATININ TANINMIS SIMALARI DA KATILDI

En yeni trendler ve modanın derinlemesine konu edildiği Elle Style Tips, Ankara’daki ilk etkinliğinde Nedret Taciroğlu ve kızı Yasemin Taciroğlu’nu konuk etti.  

Armada Alışveriş Merkezi ‘ndeki Anneler Günü etkinliği kapsamında, cemiyet hayatının gözde anne ve kızı, modacı Nedret Taciroğlu ve Yasemin Taciroğlu, Ankara’nın seçkin isimleri ile moda sohbeti gerçekleştirdi. Yurt dışında gerçekleştirilen birçok moda haftasında ülkemizi temsil eden Nedret Taciroğlu ve kızı Yasemin Taciroğlu ile ELLE Yayın Direktörü Işın Görmüş moderatörlüğünde Armada Hayat Sokağı’nda bulunan Downtown Food Club’ta keyifli bir sohbet gerçekleştirildi. Etkinlikte “haute couture” ile ilgili en sıcak gelişmeler ve şık etkinliklerde giyilebilecek gece kıyafetleri ile ilgili giyim ipuçları verildi.  Söyleşi esnasında 4 manken de Nedret Taciroğlu’nun koleksiyonundan en önemli parçaları giyerek ufak bir moda şovu gerçekleştirdi. Etkinliğe Ankara cemiyet hayatının önde gelen tanınmış isimleri de katıldı.

Sayfalar: 1 2