NAZ KAPLAN iLE CANER GÜVENÇLi HAYATLARINI BiRLEŞTiRDi

naz-kaplan_caner-guvencli-dugun_nikah-masasi

Ankara cemiyet hayatının önde gelen isimlerinden Ayşe Kaplan’ın kızı Naz Kaplan ve genç iş adamı Caner Güvençli, şık bir düğünle evlendi. Sheraton Ankara’da düzenlenen düğün davetine siyaset, iş ve cemiyet hayatının önde gelen isimleri katıldı.

Çiftin düğünü için yurtdışından da çok sayıda arkadaşı Ankara’ya geldi.

Genç çiftin nikah şahitliklerini Eski Başbakanlardan Mesut Yılmaz’ın eşi Berna Yılmaz, Altınok Esen, Güneş Melek Türk ve Sadi Türk üstlendi.

kokteyl ile başlayan düğün davetinde konuklar, genç çiftin salona geleceği anı bekliyordu. Nikah merasimi için özel olarak hazırlanan, gazebo içerisindeki nikah masası ve podyum Gelin-damak için hazır bulunuyordu. Son hazırlıklarını tamamlayan Naz Kaplan ile Caner Güvençli balo salonuna geldi. Çift, alkışlar eşliğinde, podyumda yürüyerek nikah masasındaki yerini aldı. Heyecanları yüzlerinden okunan çift, hayatlarını birleştirecek soruya ‘Evet’ dedi.

Berna Yılmaz; “Evlilik birlikteliktir”

Çiftin evlenme defterini teslim eden Berna Yılmaz; “Evlilik birlikteliktir. Hayatı birlikte paylaşmaktır. Bu sebeple evlenme cüzdanını ikisine birden vermek istiyorum” diyerek defteri uzattı.

Nikah merasiminin sona ermesinin ardından aile fotoğrafı çektiren çiçeği burnunda çift, balo salonuna geçerek ilk danslarını etti. Düğünde gece yarısına kadar eğlence hakim oldu. Naz-Caner Güvençli düğünün ardından, balayı için Bangkok ve Phuket’e gitti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10