MiZALLE ’İN 2022 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU SERGİLENDİ

Mizalle ‘nin İlkbahar/ Yaz 2022 koleksiyonunu Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleşen görkemli davetiyle moda severlerin beğenisine sunuldu. 

Ali Koç, Arzu Kunt, Aslı Turanlı, Begüm Özer, Melis Özer, Bestemsu Özdemir, Günsel Ülkü, Burcu Şendir, Esra Sönmezer, Petek Ertüre, Fatoş Kabasakal, Meriç Küçük, Nazife Özcan, Rüya Büyüktetik, Nergis Mutlu Pekuysal, Neva Dürüst, Zeynep Toker gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşen lansman katılımcılardan tam not aldı. 

Mızalle, 2022 İlkbahar-Yaz koleksiyonunu Four Seasons Hotel Bosphorus’da gerçekleştirdiği lansman ile tanıttı. Uzun ömürlü moda vurgusunu güvenli alışveriş imkanıyla birleştiren Mizalle, yeni koleksiyonunu moda severlerle buluşturdu. Mizalle Genel Müdürü M. Eymen Saraç’ın ev sahipliğinde gerçekleşen davete cemiyet, sanat ve iş dünyasından pek çok ünlü sima da katıldı.

Mizalle markasını 2018 yılında moda sektöründe fark oluşturmak için kurduklarını belirtenMizalle Yönetim Kurulu Başkanı M. Eymen Saraç; “Markamız, konfor ve işlevselliği ön planda olan, sezon ötesi, uzun ömürlü ve en trend ürünleri,  kaliteli kumaş ve zarif detaylar ile birleştirerek birbirinden şık kadın giyim koleksiyonlarını, güvenli alışveriş imkanı ile sunuyor. 2022 yılında ise hedeflerimizi daha da büyüterek yolumuza devam etmenin gururu içerisindeyiz. Mizalle, sanal ve fiziki mağazalarda deneyimli kadrosu ve yenilikçi yapısı ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyümeyi, ölçülü giyimde modern çizgilerin ve şıklığın temsilcisi olmayı sürdürüyor. Hedeflerimiz arasında bulunan mağazalaşma ile ilgili tüm çalışmalarımızı da en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız” dedi.

olan Mizalle’in lansman organizasyonunda koleksiyonu yakından inceleme fırsatı yakalayan misafirler, favori ürünlerini lansman sırasında da internet üzerinden sipariş verdi.
 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cemiyet ve Yaşam Haberleri (@mayattamagazin)’in paylaştığı bir gönderi