MEHMET YILMAZ – DERYA ÖZGEN HAYATLARINI BİRLEŞTİRDİ

Derya Özgen - Mehmet Yılmaz Düğünü

Cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Mehmet Yılmaz ile Derya Özgen Ankara Sheraton Otelinde düzenlenen düğün davetinde hayatlarını birleştirdi.

Çiftin düğününü siyaset, iş ve cemiyetin önde gelen isimlerinin yanında aile ve yakın dostları katıldı. Bu özel gece için hazırlıklar günün erken saatlerinde başladı. Sheraton Oteli Grand Ball room düğün için özel olarak beyaz tüllerle kaplandı. Masalar ise beyaz karanfillerle süslenerek salona bütünlük kattı. Gelin ve damadın yürüyeceği yollara serilen kırmızı halı ise adeta özel bir gecenin habercisiydi. Akşam saati gelip çattığında çiftin aileleri kokteyl salonundaki konuklarını karşılarken bir yandan da tebrikleri kabul etti. Çiftin bu özel gününde kendilerini yalnız bırakmayan isimler arasında Devlet Bakanı Egemen Bağış, AK Parti Adana Millet Vekili Ömer Çelik, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Koç Holding Bilgi Grubu ve Kurumsal İlişkiler Başkanı Ali-Nevbahar Koç, Hüsamettin-Simla Beyazıt ve Ahu Tuğbay bulunuyordu. 4 yıllık birlikteliğin sonunda evlilik kararı alan çiftin nikah saatinin yaklaşmasıyla birlikte balo salonundaki yerlerini alan konuklar, Mehmet-Derya Yılmaz çiftinin salona geleceği anı beklemeye başladılar. 25 Mayıs’ta nişanlanarak evlilikten önceki son adımı atan çift konukların yerlerini almasıyla birlikte son hazırlıklarını tamamlayarak salona geldi. Kırmızı halının üzerinde yürüyerek kendileri için özel olarak hazırlanan nikah masasına doğru ilerleyen çifte konukların alkışları eşlik etti.

Ömür boyu mutluluk dilediler

Nikah masasına oturan çiftin nikahını kıymak üzere Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek masaya davet edildi. Mehmet-Derya Yılmaz’ın nikah şahitliklerini ise Egemen Bağış, Ömer Çelik, Ali Koç ve Sait Koç üstlendi. Başkan Gökçek’in hayatlarını birleştiren sorusuna “evet” diyen çift, daha sonra nikah defterini imzaladı. Evlenme cüzdanını geline veren Ali Koç ile diğer şahitler çifte ömür boyu mutluluk dileklerini iletti. Nikah merasiminin sona ermesinin ardından ise aile fotoğrafı çektirildi. İlk danslarını eden Mehmet-Derya Yılmaz çiftine konuklar alkış ve ıslıklarla eşlik etti. İlk danslarını eden yeni evli çift konukların masalarını bir bir ziyaret ederek tebrikleri kabul etti. Bu şık davetin ardından Mehmet-Derya Yılmaz çifti balayı için Barcelona ve ardından da Venedik’e gitti.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13