MEHMET GÜLERYÜZ ESERLERİ PRESTİJ SERGİSİ’NDE

mehmet guleryuz - prestij sergisi - loft art - Abdullah_Oguz_Kerimcan_Guleryuz__Oguz_SaticiYılda bir kez düzenlenen “ Prestij Sergisi ”nin ikincisinde Mehmet Güleryüz’ün eserleri sergilendi. Sanat ve cemiyet hayatının önde gelen isimlerinin katıldığı sergi İstanbul Beşiktaş’taki Loft Art sanat galerisinde düzenlendi.

Ressam, yazar ve tiyatro sanatçısı Mehmet Güleryüz’ün 2013-2023 yılları arasında Paris’te ürettiği yapıtların yer aldığı bir seçkiyle sanatseverlerin karşısına çıktığı serginin küratörlüğünü ise Mehmet Güleryüz’ün oğlu Kerimcan Güleryüz üstlendi.

Sanat ve cemiyet hayatından çok sayıda sanatseverin katıldığı ön gösterim ile kapılarını açan “ Prestij Sergisi ” 10 Mayıs – 9 Temmuz 2023 tarihleri arasında Loft Art’da gezilebilecek.

Yılda bir kez gerçekleştirilen ” Prestij Sergisi ” serisinin ikincisi sanat ve cemiyet hayatının katıldığı davetle kapılarını açtı. Serginin açılışında Akın Ailesi ve Güleryüz Ailesi’nin yanı sıra Emin Hitay, Erol-Tilda Tezman ve Oğuz Satıcı gibi isimler katıldı.