LÜKS ZiRVESi’NDE TÜRKiYE’YE ÖDÜL

Luks Zirvesi 2016-spice hotel spa-odul toreni

2016 Lüks Zirvesi geçtiğimiz hafta Dubai Conrad Hotel’de keyifli bir törenle gerçekleşti.

Bu yıl 10.su gerçekleşen seremonide Ortadoğu ve Afrika’nın önde gelen firmaları, komitenin resmi kurucularından Faraone Mennella’nın tasarlamış olduğu altın tacı kazanmak için yarıştı.

Bugüne kadar bünyesine 925 katılımcı ve 49 ülkeden 820’ye yakın şirketi bir araya getirerek tüm dünyada prestij kazanan Luxury Lifestyle Awards, lüks segment markaların üstün başarı ve girişimcilikleri için ödüllendirildiği uluslararası bir platform. Bu sene de bu platformda Türkiye’den birçok isimle karşılaşmak mümkündü.

Audemars Piguet, Dior, Cartier, Chanel, Dom Perignon gibi markaların ödül aldığı gecede 2012’den bu yana komitede Onursal Jüri olarak görev alan Akın Media Co. kurucusu ve Marka Danışmanı Elçin Sonakın ödül vermek üzere sahnedeydi. Türkiye’den Lüks Spa ve Yaşam Merkezi Ödülü’nü kazanan SPICE HOTEL & SPA Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İçkale’ye ödülünü bizzat kendisi verdi. Ömer İçkale ödülü aldıktan sonra yaptığı konuşmasında Antalya’nın doğal güzelliklerinden bahsederek, geçen sene Hindistan Başbakan’ı Narendra Modi, Güney Afrika Cumhurbaşkanı Jacob Zuma, Senagal ve Zimbabwe Cumhurbaşkanları, Dünya Ticaret Örgütü ve İngiltere Merkez Bankası’nı ağırlayarak SPICE HOTEL& SPA’nın ev sahipliği yaptığı G20 zirvesinin ve EXPO 2016 Antalya’nın önemini dile getirdi. Çiçek ve çocuk temalı EXPO 2016 organizasyonunun barış ve huzurun sembolü olduğunu belirtti.

Türkiye’den Ulusal Marka Ödülü’ne ise başarılı tasarımcı Çiğdem Akın layık görüldü.

Uluslararası Kazananlar:

  • Luxury Aircraft Brand – Bombardier the evolution of mobility
  • Luxury Car Brand – Rolls-Royce
  • Luxury Champagne Brand – Dom Pérignon
  • Luxury Cosmetics – Dior
  • Luxury Fashion Brand – Chanel
  • Luxury Jewelry Brand – Cartier
  • Luxury Watch Brand – Audemars Piguet
  • Luxury Yacht Brand – Ferretti yachts
Luks Zirvesi 2016-spice hotel spa-omerickale

Ömer İçkale

mayatta.com’u sosyal medyada takip ediniz

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece mayatta.com’a link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.