TENİS’TE NiHAT ÖZDEMiR FARKI

Levent Güray Cup Tenis Turnuvası’nın final maçı oynandı. Kazanan geçen yıl olduğu gibi yine Nihat Özdemir oldu.

Ergun Zorlu, Nihat Özdemir, Mehmet Şimşek

Levent Güray Cup Tenis Turnuvası’nın final maçı oynandı. Kazanan geçen yıl olduğu gibi yine Nihat Özdemir oldu.

Özdemir İnşaat Şirketler Grubu yürütme ve icra kurulu başkanı, sevilen iş adamı Levent Güray anısına bu yıl 7.si düzenlenen Levent Güray Cup Çiftler Tenis Turnuvası sona erdi. Turnuvada Ergun Zorlu ile birlikte mücadele eden Limak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Nihat Özdemir kupanın sahibi oldu. Özdemir, şampiyonluk kupasını Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’in elinden aldı.  Çift bayanlarda ise Selin Aker ve Begüm Karaoğlu çifti, Elvan Bozgül ve Gülin Topuz ikilisini yenerek kupaya uzandı.

SENEYE İLK TURU ATLARIM

Turnuvanın katılımcıları arasında siyaset, iş ve diplomasi dünyasından önemli isimleri yer aldı. Bakan Mehmet Şimşek turnuvaya ilk turda veda etti. Final maçlarını izleyen ve şampiyonlara kupalarını veren Şimşek, “İlk turda elendim ama çok güzel bir turnuva oldu. İki buçuk yıllık bir tenis geçmişim var. Seneye biraz daha çalışıp ilk turu atlayacağım” dedi.

TÜM GELİR ANAÇEV’E

Turnuvada daha önce beş kez final oynayan ve üç kez şampiyon olan Nihat Özdemir, şampiyonluk sevincini torunları Murat ve Begüm Özdemir’i öperek kutladı. Levent Güray’ın eşi Deniz Güray, kızı Elif ve oğlu Emre ile Özdemir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Deha Emral, turnuva katılımcılarına ve destek verenlere heykeltraş Günnur Özsoy tarafından hazırlanan heykelleri takdim etti. Turnuvanın tüm geliri ise Levent Güray’ın kurucu üyesi olduğu ANAÇEV’e bağışlandı.

FOTO GALERİ

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11