KIVANÇ’I GİYDİRMEK İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Başak Dizer ünlü firmalarla anlaşma yapıp sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ'u giydiriyor.Başak Dizer ünlü firmalarla anlaşma yapıp sevgilisi Kıvanç Tatlıtuğ’u giydiriyor.

‘Aşk-ı Memnu’ isimli dizide rol aldıktan sonra bir anda yıldızını parlatan ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu dizinin final yapmasının ardından ‘Kuzey Güney’ isimli dizide karşımıza çıkmıştı.
Bu projede canlandırdığı karakter için 13 kilo vermesiyle dikkatleri üzerine çeken genç oyuncu, sadece imaj değiştirmekle kalmadı, verdiği 13 kilo ile adeta bambaşka biri olmuştu.
Ardından Yılmaz Erdoğan’ın yönetmenliğini üstlendiği ‘Kelebeğin Rüyası’ isimli sinema filminden teklif alan başarılı oyuncu, bu proje için de 5 kilo daha vermişti.
Toplamda 18 kilo kaybeden ve işini iyi yapmak için kendinden ödün vermeyi bile göze aldığını gösteren Kıvanç Tatlıtuğ, şimdilerde Kurt Seyit ve Şura dizisiyle karşımıza çıktı.
Rol aldığı projeler için tarz değişikliği yaptığı gibi, kilo alıp vermesiyle de dikkat çeken ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’u bir süredir birlikte olduğu Başak Dizer anlaşma yaptığı ünlü firmalar sayesinde giydiriyor.
Başak Dizer işi gereği Türkiye’deki tekstil firmalarının yöneticileri ile arkadaş bu sayede Kıvanç Tatlıtuğ kıyafetlerini bedavaya getiriyor.
Çiftin beraber görüntülendiklerinde giydikleri son kıyafetler ünlü bir marka ile yapılan anlaşma sonucunda giyilmiş.
Firmalar Kıvanç Tatlıtuğ’a kıyafetlerini giydirmek için sıraya girmeye başlamış bile.
Kaynak: msn