MODA TASARIMCILAR KIRMIZI SERGiSi DÜZENLEDİ

Raisa Sason-Zeynep Tosun-Vanessa Sason-Ozgur Masur-Mehtap Elaidi-Zeynep Agis-BEYMEN Blender Moda Tasarımcıları Sergisi - 17.12.2018aKIRMIZI Sergisi ’nin açılış daveti Zorlu Center’da gerçekleştirildi. Sergide, Türkiye’nin önde gelen moda tasarımcıları modayı sanatsal bir dil ile anlattı.

Ünlü yönetmen Krzysztof Kieslowski’nin üç renk film üçlemesinden  (Mavi, Beyaz, Kırmızı) ilham alan Moda Tasarımcıları Sergileri, “KIRMIZI” ile başladı.

Ünlü tasarımcılar Özgür Masur, Mehtap Elaidi, Raisa Vanessa, Lug Von Siga ve Zeynep Tosun’un KIRMIZI’yı özgürce yorumladığı toplam 15 tasarımın yer aldığı sergi, Beymen Zorlu Center’da modaseverlerle buluştu.

KIRMIZI Sergisi’nin açılış daveti Zorlu Center’da gerçekleştirildi. Davete  aralarında Ayşe Boyner, Emel Ayaydın, Burcu Şendir, Feryal Gülman, Gamze Saraçoğlu, Rachel Araz, Aslıhan Karalar, Ayşem Saraçoğlu, Gülden Büyükuçak’ın da yer aldığı iş ve cemiyet hayatından pek çok ünlü isim katıldı.

Şans ve rastlantılarla örülü bir dünya yaratarak, insan ruhunun derinliğini, aşk, özgürlük, sihir, tesadüf, yalnızlık gibi kavramları derin ve sade bir görsellikle anlatan ünlü yönetmene saygı niteliği taşıyan Beymen Blender Moda Tasarımcıları Sergileri; BEYAZ ve MAVİ ile devam edecek.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8