KAAN KıZıLKAPLAN – SETENAY KURUÇAYIRLI EVLENDİ

Kaan Kizilkaplan ve Setenay Kurucayirli dugun (1)

Kaan Kızılkaplan ile Setenay Kuruçayırlı evlendi. 5 yıllık aşklarını resmiyete döken ikilinin düğününe Ankara iş ve cemiyet hayatından çok sayıda konuk katıldı. Kaan Kızılkaplan ile Setenay Kuruçayırlı’nın düğünü Ankara Gölbaşı’ndaki Capital Country Club’da gerçekleşti.

Mahmut Kızılkaplan’ın iş adamı oğlu Kaan Kizilkaplan hayatını Ertuğrul Kuruçayırlı’nın kızları TOBB Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü mezunu Setenay Kuruçayırlı ile birleştirdi. Aşklarını resmiyete döken imzaları atan çiftin mutluluğu ve heyecanı yüzlerine yansırken, şık davetliler ikilinin mutluluğuna ortak oldu.
Havai fişekler eşliğinde yürüdüler
Yaklaşık 5 yıl önce arkadaşları aracılığıyla tanışan genç çiftin düğünü renkli görüntülere sahne oldu. Gölbaşı’ndaki Capital Country Club’daki düğün töreninde aile büyükleri konukları karşılayarak örnek bir misafirperverlik sergiledi. Konukların yerlerini almalarının ardından ilk olarak çiftin fotoğraflarından oluşturulan slayt gösterisi izlendi. Uzun bir koridordan havai fişekler ve davetlilerin alkışları eşliğinde nikah masasına yürüyen gelin ve damat şahitlerin onayıyla mutluluklarını taçlandıran imzayı attı. Heyecanı yüzünden okunan çiçeği burnunda çift ilk dansını etti. Yeni evli çift, geç saatlere kadar aile üyeleri ve yakın dostlarıyla eğlendi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8