JW STEAKHOUSE , KALİTE VE LEZZETİN BULUŞMA NOKTASI

jw marriott ankara jw steakhouse restoran

Bir  JW konsepti olan JW Steakhouse dinlendirilmiş etin en iyi örneklerinin sunulduğu menüsü, lüksün şıklıkla birleştiği kaliteli ve sakin ortamıyla Başkentin iddialı lezzet duraklarından biri olarak misafirlerini ağırlıyor…

Dünyadaki diğer JW Steakhouse restoranları olan JW Steakhouse Londra, JW Steakhouse Bükreş, JW Steakhouse Kahire ve JW Steakhouse Dubai’den sonra Türkiye’deki ilk restoran olan JW Steakhouse Ankara, büyük beğeni toplayarak Başkentin popüler mekanlar arasında yerini aldı. Sunduğu lezzetli ve zengin menüsü, kaliteli ve şık ortamı, mekana özel şarap kavı, özel VIP odaları, Bourbon Bar viski köşesi ve kusursuz hizmeti JW Steakhouse’u özel kılan unsurlarsan sadece bir kaçı.

Lezzetin Sırrı:

Fethiye Bölgesi’nde doğal ortamında yetişen dana ve kuzu etinin yoğunluklu olarak servis edildiği JW Steakhouse ’ta etlerin özel bir lezzet sırrı var. Restoranın bu lezzetleri JW imzasını taşıyan 650 derece sıcaklık sağlayan ve çift taraflı pişirme yüzeyine sahip özel ızgara ile hazırlanıyor. Bu JW Steakhouse imzalı ızgara ile etin iki tarafı da kolayca mühürleniyor ve etin sululuk oranındaki kayıp önlenerek lezzetle pişmesi sağlanıyor. JW Steakhouse ’un kendi imzasını taşıyan bir başka tadına doyulmaz lezzeti ise özel ekmeği “Parker House Rolls”…

Menüdeki Yenilik:

Lezzetli etleri, şık ve kaliteli ortamıyla Ankaralıların sıklıkla tercih ettiği restoran JW Steakhouse menüsüne getirdiği yeniliklerle de dikkat çekiyor. Son olarak tavuk etine ve diğer kırmızı et çeşitlerine oranla daha az yağlı ama protein bakımından daha zengin olan Water Buffalo (Manda) etini menüsüne katan JW Steakhouse , oluşturulan geniş ve zengin menüsüyle oldukça iddialı. Klasik Jumbo Manda Bifteğin yanı sıra biberli, baharatlı, mozzarella payniri ile fırınlanmış, kremalı mantar soslu ve körili çeşitleriyle büyük beğeni kazanan biftek seçenekleri coleslaw, acılı patates püresi, taze fesleğen sosu, kızarmış soğan gibi farklı garnetürlerle servis ediliyor.

Zengin İçecek Menüsü:

2000 adet kapasiteli şarap kavı ile de sıkça tercih edilen restoran artık bu işi uzmanına teslim etmiş durumda. Alkollü içecekler ve özellikle şarap tadımı konusunda uzman olan Varlık Koçak tavsiyeleriyle misafirlerine “en iyi”yi sunuyor.

JWSteakhouse , Bourbon Bar viski köşesi ile büyük beğeni topluyor. Parker House Boston konsepti ile misafirlerine geleneksel bir Amerikan steakhouse deneyimi yaşatan JWSteakhouse hizmette sınır tanımıyor. Yeni bir içecek menüsüyle misafirlerine alternatifler sunmaya devam eden restoran “Özel Biralar” menüsüyle Başkentte kaliteli tatların adresi olmaya devam ediyor.

VIP Hizmetler

Özel misafirlerine ve gruplara farklı ebatlardaki özel odalarıyla  hizmet veren JWSteakhouse, sakin bir ortamda yenebilecek özel iş yemekleri için idealliğini sürdürüyor. VIP hizmetleriyle de dikkat çeken restoran, müdavimlerine üzerinde isimlerinin yazılı olduğu steak bıçakları ile servis sunuyor. Pazar günleri kapalı olan restoran, cumartesi günleri sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli saatler için yalnızca akşam yemeklerinde misafirlerini ağırlıyor.

Detaylı bilgi ve rezervasyon için: 0312 248 88 88