ÜNLÜ KATILIMCILARA YENİ KÜRK KOLEKSİYONU TANITIMI

Emel Oysal, Nazli Kaskan, Pervin Ersoy, Kubra Arslan, Mehtap Ozdogan-just fur jw marriott ankara-16.01.2019Bir kürk markasının yeni sezon ürünleri Ankara’da tanıtıldı. Mehtap Özdoğan’ın ev sahipliğindeki davette, birbirinden şık ürünler kürk meraklısı kadınlarla buluştu.

Just Fur, yeni sezon tasarımlarını şık bir davetle tanıttı. Firma tarafından JW Marriott Ankara’da düzenlenen davette, deri ve kürk ürünlerden oluşan zengin ürün koleksiyonu modasever kadınların beğenisine sunuldu. Projehane Ankara ortağı Mehtap Özdoğan ve Emel Oysal ev sahipliğinde Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un eşi Pervin Ersoy’un da katıldığı etkinlikte, markanın ürünleri cemiyet hayatının tanınmış isimleri tarafından beğeniyle incelendi.

YENİ KOLEKSİYONU İNCELEDİLER

Etkinlik renkli anlara sahne oldu. Modasever kadınların yoğun ilgi gösterdiği davette leziz ikramlar eşliğinde keyifli bir alışveriş günü yaşandı. Kürkten yapılan kabanlar, eldivenler, şapkalardan oluşan yeni koleksiyonlar beğeni topladı. Rengarenk tasarımlarla buluşan moda tutkunları bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi. Markanın sahibi Selçuk Kaskan çok yakında Ankara’da mağaza açmayı planladıklarını söyledi.

Sayfalar: 1 2 3 4 5 6 7 8